Darmowe promocje u legalnych bukmacherów na Wimbledon

Już 1 lipca rusza trzeci w tym sezonie turniej wielkoszlemowy – Wimbledon. Zobacz w związku z tym jakie promocje przewidzieli polscy legalni bukmacherzy na tą imprezę.


Darmowe bonusy od bukmacherów na Wimbledon

Darmowe bonusy od bukmacherów na Wimbledon

Etoto mniejsze przegrane. Zwrot do 100 PLN.

Bukmacher Etoto oferuje swoim graczom mniejsze przegrane o 25%. Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z tenisa!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Promocja obowiązuje od poniedziałku od godz.0:00 do niedzieli do godz. 23:59. A chcąc wziąć udział w tej promocji należy się do niej zapisać. Należy zrobić to jedynie na stronie bukmachera Etoto.

Warto jest pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać zagrane oraz rozliczone na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego.

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie kurs każdego zdarzenia wynosił nie mniej niż 1.02. Natomiast stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynieść minimum 50 PLN. Jednak należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z promocji.

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 25% stawki. Maksymalnie w formie bonusu można otrzymać 100 PLN.

Chcąc odebrać ewentualne środki bonusowe należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP- UP, a następnie zaakceptować bonus. To sprawi, że bonus trafi na konto typera do 20 min.

etoto freebet kod promocyjny
etoto freebet kod promocyjny

LvBet: kupony bez podatku

Bukmacher LvBet natomiast swoim graczom oferuje zakład bez ryzyka, gdzie zwiększa wygrane o 14%. Swojego udziału to tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja obowiązuje podczas trwania Wimbledonu, czyli od 1 do 14 lipca!

Bukmacher wymaga, ze wszystkie kupony promocyjne muszą zostać zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Gracz, który jej nie posiada w łatwy sposób może ją ściągnąć ze strony bukmachera.

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon jest dowolna, ale kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo jego upon został rozliczony jak wygrany może liczyć na większe wygraną o 14%!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button