Skuteczny typ dnia na dzisiaj: Kerber vs Jabeur – 28 czerwca (piątek)

Czas na spotkania półfinałowe podczas turnieju Pań w Eastrubne. Jedno z piątkowych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Kerber, a Jabeur. Nie da się ukryć, że zdecydowaną faworytką tego pojedynku jest Niemka, która nie powinna mieć większych problemów z wygraniem tego pojedynku.

Darmowe typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Darmowe typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest bardzo duża, co zresztą pokazuje najlepiej ranking WTA, gdzie Jabeur sklasyfikowana jest na sześćdziesiątej drugiej pozycji, zaś Kerber zajmuje piątą pozycję. Różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest ogromna jak i możliwości.

Cięzko jest uwierzyć, że Jabeur postawiła tutaj trudne warunki dla Niemki z prostej jednej przyczyny. Ponieważ we wcześniejszych turniejach przegrywała bardzo szybko. Jak chociażby w Rzymie nie była wstanie przejść nawet eliminacji. Podczas tej imprezy pokonywała Rodinę, Minellę, Kontę oraz Cornet. Jednak trzeba podkreślić, że jedynie z Kontą zaprezentowała się z dobrej strony. W pozostałych konfrontacjach miała spore przestoje w swojej w grze.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Kerber jest zdecydowaną faworytką tego pojedynku. Pod każdym względem jest mocniejszą zawodniczką, jeżeli nie zlekceważy swojej rywalki to nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną” – pisze ekspert toptypy.pl

Kerber przed tygodniem grała na Majorcem, gdzie doszła do półfinału. Teraz na pewno liczy na znacznie lepszy występ. Widać, że czuje się bardzo dobrze na trawie. Jest to kolejny udany turniej w jej wykonaniu, a poza tym gra wygląda bardzo dobrze. Nie ma takich przestojów w grze co rywalka.

Darmowy bonus u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Niemka również bardziej przekonującą wygrywała swoje pojedynki, gdzie to bez najmniejszych problemów okazywała się lepsza od Stosur, Peterson oraz w czwartek pewnie ograła Halep i to w dwóch setach. Z taką grą jak z Simone nie powinna mieć również żadnych problemów tutaj z wygraną.

Spotkanie Kerber – Jabeur można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Kerber – JabeurDW 2:01.54STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button