Pewniak z tenisa na dzisiaj: Frtiz – Hurkacz – 27 czerwca (czwartek)

Można powiedzieć, że mało kto spodziewał się Hurkacza w ćwierćfinale turnieju w Eastbourne, a jednak ta szuka mu się udała. Polak w walce o półfinał stoczy zacięty z pewnością bój z Frtizem. Bukmacherzy dają większe szanse na zwycięstwo Amerykanowi, ale można być pewnym, że nie będzie to szybki pojedynek.

Skuteczny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Skuteczny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Hurkacz do tego pojedynku z Frtizem przystąpi w bardzo dobrych homarach po tym jak w środę dosyć niespodziewanie pokonał Johsona i to po dobrym występie. O grze Fitza nie można zbyt dużo dobrego powiedzieć w ostatnim czasie. Owszem jest wstanie wygrywać swoje boje, ale większość z nich jest wręcz „wymęczona”, a poza tym gra jest nierówna. Wczoraj ten zawodnik pokonał Pellę, który był rozstawiony z numerem jeden.

„Polak podczas turnieju w Eastbourne prezentuje się niezywkle solidnie i z pewnością powalczy w tym spotkaniu. O wygranie meczu nie będzie na pewno łatwo, ale stoczył z rywalem zacięty bój” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

U Hurkacza trzeba podkreślić, ze jest znacznie większą poprawę, w porównaniu do czego jak przeciętnie prezentował się wcześniej na trawie. Nie da się ukryć, że największym atutem Polaka jest własne podanie. Przy własnym serwisie jest niezywkle mocny i to potwierdza . A kortyy w Eastbourne mu „leżą” na taką grę podobnie jak i u Qurreya.

darmowy bonus bez depozytu u bukmachera

Przy tak solidnym serwisie Hurkacza z pewnością może dojść do minimum jednego TB, a to wszystko sprawia, że linia overowa jest najlepszym typem na to spotkanie.

Spotkanie  Frtiz – Hurkacz  można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Frtiz – Hurkaczover 2.51.55STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button