Darmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo: Querrey – Lajovic – 26 czerwca (środa)

O ćwierćfinał turnieju w Eastbourne powalczą dzisiaj Querrey z Lajovićem. Faworytem tego pojedynku wydaje się Sam, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Owszem Sam zajmuje obecnie siedemdziesiąte dziewiąte miejsce w rankingu, zaś jego rywal sfalsyfikowany jest na trzydziestej trzeciej pozycji.

Amerykanin przede wszystkim preferuję grę na hardzie, ale jak zobaczymy na wcześniejsze lata to na trawie również prezentował się wybrnie. Co zresztą było widoczne w pierwszej rundzie, gdzie to okazał się lepszy od Kokushina. Amerykanin nie był faworytem tamtego pojedynku, a mimo, ze rywal był niezywkle wymagający był wstanie wygrać ten mecz.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Nie da się ukryć, że Sam przede wszystkim swoją grę opiera na serwisie. A pierwsze podanie ma niezwykle solidnie i przełamać go będzie niezywkle trudno co zresztą było też widoczne w pojedynku z Kokushinem, co sprawia, że ma szanse na zdobywanie wielu gemów, zaś jego jest niezywkle ciężko przełamać.

„W tym spotkaniu na pewno będzie dużo zależało od pierwszego podania Sama. Gra Amerykanina polega przede wszystkim na mocnym pierwszym serwisie i jeżeli ono będzie na wysokim poziomie to Querrey pewien powinien wygrać ten mecz” – pisze ekspert mlbpicks.info

Dusan to zawodnik natomiast, który nie lubi grać na trawie. Przede wszystkim preferuje grę na mączce, gdzie czuje się niezywkle solidnie i pewnie. Dla niego będzie to pierwszy pojedynek na trailer w tym sezonie. Lecz w poprzednich latach zbyt dużo też sobie nie pograł, ponieważ przed rokiem jego bilans to 1/2, zaś dwa lata temu 2/2.

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Słabe wyniki w poprzednich latach tylko pokazują, że wygrana na trawie przychodzi dla niego z wielkim trudne i trudno jest uwierzyć, żeby nagle zaczął grać na dobrym poziomie. A przede wszystkim z Amerykaninem, gdzie o przełamanie jego będzie niezywkle trudno.

Spotkanie Querrey – Lajovic  można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Querrey – Lajovic11.33STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button