Pewniaki z Wimbledonu na dzisiaj za darmo – 1 lipca (poniedziałek)

Już dzisiaj, tj. 1 lipca rusza trzeci w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy – WImbledon, w którym to zobaczymy trójkę Polaków: I.Świątek, Hurkacza oraz Majchrzaka. Osobiście na dzisiaj wybrałem dwa typy, które wydają się bardzo pewne.


Pewne typy z Wimbledonu na dzisiaj za free

Pewne typy z Wimbledonu na dzisiaj za free

Giron – Lopez

Giron może na poziomie challengerów nie był wstanie notować dobrych wyników, gdzie to grając chociażby w Ikley odpadł w drugiej rundzie. Wcześniej występował na kortach w Hertogenbosch, gdzie o nie był wstanie nawet przejść przez eliminacje. Chociaż trzeba przyznać, ze podczas tych kwalifikacji zaprezentował się ten zawodnik bardzo dobrze, gdzie to wgrał swoje spotkania z e Graafm, Hoangiem oraz Galovićem. Ciężko jest uwierzyć, żeby ten zawodnik był wstanie rywalizować z Lopezem.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Również klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża. Lopez obecnie zajmuje pięćdziesiąte czwarte miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowanym jest na odległym, bo aż sto pięćdziesiąte piątej pozycji.

Lopez można powiedzieć, że z turnieju na turniej gra coraz lepiej. Swój pokaz siły pokazał w Londynie, gdzie to wygrał turniej. Podczas całej imprezy okazał się lepszy od Raonica, Augera czy Simona! Z pewnością po takich występach zyskał dużą pewność siebie i będzie chciał to z pewnością potwierdzić w tym boju.

Darmowy bonus u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Vesely – A. Zvarev: Penwy typ za darmo

Trzeba przyznać, że Vesely chyba swój najlepszy okres w karierze ma za sobą, kiedy to zajmuje wysokie – trzydzieste czwarte miejsce. Obecnie jest sklasyfikowany na sto dwudziestej czwartej lokacie. Patrząc na wyniki tego zawodnika miesiącach to nic wybitnego nie pokazywał. O ile jeszcze grając na poziomie chellnegerów radzi sobie całkiem dobrze, ale już w bardzie mocniej obsadzonych turniejach ciężko jest mu wygrywać mecze.

Grał tutaj w eliminacjach, gdzie to wygrał swoje potyczki z Bolellim. Menendez oraz Paulem. O ile z tymi dwoma pierwszymi zawodnikami pewnie wygrał to z Paulem już tak dobrze nie było, gdzie to stoczył trzy setowy bój.

Darmowe promocje na Wimbledon u legalnych bukmacherów znajdziesz na stronie:

Teraz czeka go zdecydowanie trudniejsze zadanie, ponieważ rozegra pojedynek na pewno z jednym z zawodników, którzy powinni zagrać minimum w ćwierćfinale – A.Zverevem, który sklasyfikowany jest na piątej pozycji w rankingu ATP.

Niemiec na pewno liczy na lepszy wynik niż przed rokiem, gdzie to doszedł do trzeciej rundy. Lecz patrząc na notowane przez tego zawodnika rezultaty to za każdym razem w Wimbledonie prezentował się dobrze. Zbyt dużo nie grał na trawie przed tą imprezą , bo jedynie w dwóch turniejach w Niemcach w Stuttgarcie oraz Halle. Teraz na pewno będzie chciał zaprezentować się znacznie lepiej, a możliwości ku temu posiada i to duże.

Spotkania Wimbledon  można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Giron – Lopez21.31STS
Vesely – A. ZvarevZvarev-1.51.44STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button