Darmowe pewne typy z Wimbledonu – 2/3 lipca

Czas na drugi dzień Wimbledonu i tym samym dokończenie zmagań pierwszej rundy w Wielkoszlemowym Wimbledonie, a dzisiaj na korcie będzie mogli oglądać, m.in. Maria vs Kerber Puing vs Pliskova.

Pewniaki za darmo z Wimbledonu na dzisiaj

Pewniaki za darmo z Wimbledonu na dzisiaj

Maria – Kerber

Ciężko jest uwierzyć, żeby mogłoby dojść do innego zwycięstwa w tym pojedynku niż pewnego zwycięstwa Kerber, która pod każdym względem jest zdecydowanym lepszą zawodniczką od swojej rywalki i to pod każdym względem. Niemka zaliczana jest do głównych faworytów do wygrania tej imprezy. Nie ma się czemu dziwić jest czołową zawodniczką rankingu WTA, a do tego znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji.

Podczas ostatnich turniejów nie zanotowała można powiedzieć, że żadnej wpadki, gdzie to w Majorce doszła do półfinału, zaś na kortach w Eastoburne zanotował Finał. Podczas tych pojedynków pokonywała takie zawodniczki jak Garcia, Halep czy Stostur.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Maria obecnie zajmuje sześćdziesiąte piąte miejsce w rankingu ATP. Jednak trudno jest uwierzyć, żeby byłby wstanie dorównać Niemce. Różnica pod każdym względem jest bardzo duża i co tutaj dużo mówić jest to wszystko widoczne po wynikach. Maria jeszcze w turniejach rankingi ID jest wstanie notować regularnie dobre wyniki, zdecydowanie gorzej wygląda po turniejach rankingi WTA.

„Kerber ma wszystkie możliwości by wygrać ten turniej. Poza tym znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji i o to powinno być widoczne już w pierwszej rundzie. Pliskova jest zdecydowanie mocniejszą i dużo lepiej radząca sobie zawodzą od swojej rywalki. Grając na swoim poziomie nie powinna mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa ” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Warto jest podkreślić, że Kerber w poprzednim sezonie wygrała ten turniej i dobrze wie, że spotkania pierwszej rundy trzeba wygrywać jak najmniejszym kosztem sił.

darmowy bonus bez depozytu u bukmachera

Puing – Pliskova

Pliskova co tutaj dużo owić jest zdecydowaną faworytką tego spotkania, gdzie różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest bardzo duża. Karolina obecnie zajmuje trzecie miejsce w rankingu WTA, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest na pięćdziesiątej drugiej lokacie.

Jak zobaczymy na wyniki Puing podczas ostatnich lat na Wimbledonie to dopadła regularnie już w pierwszej rundzie. W tym sezonie przełamała i wygrała pierwszy pojedynek z Schmiedobvą, ale o tutaj dużo mówić rywalka była bardzo słaba, a mecz w dodatku zakończył się w trzech setach. Poza tym w tym sezonie prezentuje się poniżej swoich możliwości. Grając na swojej ulubionej nawierzchni – hardzie ma spore problemy z wygrywaniem swoich pojedynków.

Pliskova można powiedzieć, że łapie coraz lepszą dyspozycję. Po tym jak doszła do drugiej rundy w Brimingham, to już na koratch w Eastoburne wygrała cały turniej, gdzie to okazała się lepsza od Kerber, Bertnes czy Merntens i trzeba powiedzieć, że większych problemów z wygraną nie powinna mieć również i w tym pojedynku.

Spotkania Wimbledon  można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Maria – KerberKerber1.48STS
Puing – PliskovaPliskova -1.51.40STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button