Darmowe typy na ATP – Estoril – wtorek (30 kwietnia)

Na wtorek 30 kwietnia zaplanowano dokończenie pierwszej rundy turnieju Panów Estroil, gdzie to swoje boje rozegrają chociażby Lajović czy Sousa.


Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa

Mayer – Lajovic

Owszem Mayer nie jest to w żadnym wypadku zawodnik do „bicia”, ale obecnie nie znajduje się w najlepszej dyspozycji. Wgranie spotkania dla niego przychodzi z wielkim trudem co zresztą mogliśmy obserwować na przestrzeni ostatnich jego występów. Owszem w Barcelonie urwał seta Nadalowi, ale z drugiej strony w pierwszej rundzie niezwykle mocno męczył się z Copilem, gdzie ostatecznie wygrał 2-1. Wcześniej chociażby zanotował bolesną porażkę podczas pierwszej rundy kwalifikacji do turnieju w Monte Carlo, gdzie przegrał swój pojedynek z Popyrinem.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

O Lajovicu złego zdanie nie można powiedzieć. Ponieważ na przestrzeni ostatnich występów radzi sobie bardzo dobrze. Grając nawet na hardzie osiągnął trzecią rundę w Miami. Bardzo dobrą dyspozycję pokazał w Monte Carlo, gdzie to doszedł do finału. A wcześniej ogrywał kolejno takich zawodników jak Jaziri, Goffin, Thiem, Sonego zzy też Medvedev. Każdy ten pojedynek wygrał bez straty seta! I teraz na pewno będzie chciał również potwierdzić swoją bardzo dobrą dyspozycję.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Sousa – Pooyrin

Trzeba przyznać, ze Sousa w tym sezonie nie znajduje się w najlepszej swojej dyspozycji. Jednak ma dobrą okazję, żeby zmazać „plamę” za ostatnie swoje występy. Ponieważ motywacji w tym turnieju nie powinno brakować z dwóch podstawowych względów. Ten turniej rozgrywa u siebie, więc jest to idealna okazja pokazać się swoim kibicom. Po drugie co sezon osiągnąć w tej imprezie dobry wynik. WW tym roku broni tytułu z 2018 roku, gdzie wygrał tą imprezę.

Popyruin jest spokojnie w jego zasięgu. Rosjanin dopiero zaczyna swoją przygodę z tenisem. Poza tym przede wszystkim ten zawodnik jest mocny na hardzie. Na mączce gra już tak solidnie dla niego się nie układa, gdzie wygranie pojedynku przychodzi z trudem. Lecz na pewno Sousa nie może go zlekceważyć. Rosjanin grał w eliminacjach do tego turnieju, gdzie to pokonał Eliasa oraz Bolelliego.

Turniej ATP w Estoril można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Mayer – Lajovic 21.63STS
Sousa – Pooyrin11.53STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button