Finał kobiet Australian Open 2019

W sobotę o godz. 9:30 naszego czasu rozpocznie się pierwszy mecz finałowy podczas Australian Open 2019. Tradycyjnie już na pierwszy plan pójdą kobiety.

W tym boju zmierza się ze sobą, Japonka – Kaomi Osaka, zaś po drugiej stornie siatki pojawi się Peta Kvitova.

Można powiedzieć, że obie zawodniczki były wskazywane jako faworytki do gry w finale i można powiedzieć, że nie ma tutaj żadnej niespodzianki.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Osaka natomiast potwierdziła swój ogromny talent i potencjał. Mimo, że ma dopiero dwadzieścia dwa lata zajmuje szóste miejsce w rankingu WTA.

Ale jak zobaczymy na jej grę w tym turnieju, a wyniki Kvitovej to można powiedzieć, że bardziej przekonała swoją grą Czeszka. Osaka po drodze pokonywała Linette, Zidansek, Hsieg, Savastovą oraz w półfinale Plisovą. Gdzie to zresztą stoczyła dosyć zacięte spotkanie. Warto jest odnotować, że w pojedynkach z Hsieg, Sevastovą oraz Pliskovą traciła po secie.

Kvitova do tego turnieju przystąpiła jako zwyciężczyni turnieju w Sydney. I idzie można powiedzieć, że jak burza. Ponieważ kolejno ogrywała tutaj Rybarikovą, Begu, Bencic, Anismovą, Berty oraz w półfinale Collins. W żadnym z tych spotkań nie straciła żadnego seta.

Dodatkowo w półfinale z Collins zbyt dużo sił nie straciła. Ponieważ rywalka jedynie w pierwszej partii była wstanie powalczyć.

Petra niewątpliwie jest bardziej doświadczoną zawodniczką. Do tego granie pod taką presją, jak w finale takiej imprezy nie jest nowością. Więc po zaciętym boju górą powinna być Kvitova.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Osaka – Kvitova 2 1.72 Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button