Finał Pucharu Davisa 2018. Obstawianie i typy!

18

W piątek 23 listopada czekają fanów tenisa wielkie emocje. To właśnie tego dnia odbędzie się wielki finał tegorocznego Pucharu Davisa. Jak wygląda obstawianie pojedynku Francja – Chorwacja? Kto wygra? Sprawdźcie aktualne typy!

Finał Pucharu Davisa 2018. Obstawianie i typy!
Finał Pucharu Davisa 2018. Obstawianie i typy!

Reprezentacja Francji to swego rodzaju fenomen. W tym roku po raz drugi z rzędu weźmie udział w finale Pucharu Davisa. Co ciekawe, jej członkowie nie zameldowali się na koniec sezonu w TOP 20 rankingu ATP. Taka sytuacja ostatni raz miała miejsce w roku 1996.

W singlu „Trójkolorowych” w najbliższym meczu reprezentować będą Lucas Pouille, Jeremy Chardy oraz Jo-Wilfried Tsonga. Ten ostatni wraca po kontuzji i nie wydaje się być obecnie w na tyle optymalnej formie, by nazwać go pewnym punktem zespołu. Lepiej Francuzi wypadają w deblu. Tutaj w akcji zobaczymy parę Pierre-Hughes Herbert i Nicolas Mahut. Zwycięzcy tegorocznego French Open wydają się być najmocniejszym ogniwem swojej ekipy.

Do szeregów reprezentacji Chorwacji trener na finał powołał Marina Cilicia, Bornę Coricia, Mate Pavicia, Franko Skugora oraz Ivana Dodiga. Patrząc na obecne statystyki i czystą teorię, wydaje się, że to właśnie drużyna z szachownicą na koszulkach ma większe szanse na zwycięstwo.

Co jednak, gdybyśmy chcieli poszukać atutów Francji? Przede wszystkim warto tutaj wspomnieć o parze deblowej oraz fakcie, iż ta ekipa dobrze radzi sobie na własnym terenie. Pytanie tylko, czy wystarczy to, by zatriumfować w Pucharze Davisa 2018? Przekonamy się już w piątek, 23 listopada!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Francja - Chorwacja 2 1.55 ETOTO
5.0
02