Forbet powyższa wygrane o 12% w piątek – 19 kwietnia

20

W dniu 19 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00- 12:00, aby liczyć się w w walce o większą wygraną.

Większe wygrane z Forbet

Większe wygrane z Forbet

Bonus Forbet skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak trzeba spełnić podstawy warunek promocji jakim jest zawarcie kuponu w dniu 19 kwietnia w godzinach 06:00 -12 :00.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) + gra bez podatku – www.betfan.pl

Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kupnie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Na kuponie mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera Forbet, ale wykluczone są zakłady długoterminowe.

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Stawka za jaki zostanie zawarty kupn jest dowolna ale kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji. Udziału w tej akcji nie biorą również kupony systemowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to operator automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.