Ćwierćfinał w Monte Carlo: Lajović vs Sonego. Darmowy typ – 29 kwietnia

Trzeba powiedzieć, że chyba sami obaj zawodnicy nie spodziewali się, że uda im się dojść tak wysoko w tej prestiżowej imprezie, gdzie to po dwóch odmiennych stronach siatki pojawią się Lajović oraz Sonego.


Darmowe typy i analizy z turnieju ATP w Monte Carlo

Darmowe typy i analizy z turnieju ATP w Monte Carlo

Jeżeli zobaczymy na ranking oraz doświadczenie obu tych zawodników to zdecydowanie przemawia to za Lajovicem. Obecnie ten tenisista zajmuje czterdzieste miejsce w rankingu ATP i od kilku dobrych lat gra na najwyższym poziomie. Sonego natomiast rozpoczyna swoją przewagę na dobre z tenisem, Obecnie ten zawodnik zajmuje dziewięćdziesiąte szóste miejsce.

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Lajović o ile jeszcze w pierwszej rundzie miał łatwo rywala, bo był im Jazriri. To już w dwóch kolejnych tak łatwo przynajmniej w teorii nie było. Po los sprawił, że przyszło mu grać z Goffinem w drugiej rundzie, zaś w kolejnej z Theiem. W żadnym z tych spotkań nie był faworytem. A co istotne w tym wszystkim wygrał dwa spotkania i to bardzo pewnie. Zwycięstwa nad takimi zawodnikami na pewno dały mu jeszcze większą pewność siebie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Sonego dopiero rozpoczyna swoją karierę w tenisie i jest sklasyfikowany pod koniec pierwszej setki. Aby zagrać w turnieju głównym musiał przejście tutaj przez eliminacje, gdzie to wygrał swoje pojedynki. Lecz trzeba przyznać, ze w turnieju głównym miał łatwiejsze zadanie od Lajovica. Ponieważ jedynie z Khachanovem można powiedzieć, że sprawił niespodziankę, gdzie to po zaciętym, wyrównanym pojedynku ostatecznie wygrał. W dwóch kolejnych rundach grał z Seppim i Norrie, ale był tam faworytem.

Nie da się ukryć, że znacznie lepiej wygląda w tej imprezie Lajović i to on jest faworytem tego boju.

MeczTypKursBukmacher
Lajović vs Sonego11.66STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button