Typy dnia z tenisa na 17 kwietnia (środa)

Pewniaki dnia Australian Open - 16 stycznia (środa)
Darmowe typy i analizy z turnieju ATP w Monte Carlo

Darmowe typy i analizy z turnieju ATP w Monte Carlo

Nishikori- Herbert

Herbert trzeba przyznać, że sprawił już jedną niespodziankę podczas tego turnieju. Ponieważ na pewno nie był faworytem pojedynku z Verdasco a mimo to ograł wyżej notowanego rywala 2-0. jednak trzeba przyznać, że Frnzcuxz nic wybitnego nie pokazywał na przestrzeni ostatnich turniejów, gdzie to przegrywał swoje boje z Paire czy Magerem.

Japończyk owszem również nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Chociaż na pewno posiada znacznie większy potencjał jak i możliwości od rywala. Keiego mogliśmy ostatnio oglądać podczas pojedynków z Hurkaczem, w którym to Japoniec przegrywał. Jednak przede wszystkim przy własnym podaniu radził sobie niezwykle dobrze. Dobrze serwował a także podczas dłuższych wymian był górą. I powinni być podobnie i w tym boju.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Kukushkin – Tsitsipas

Obaj nie są anonimowymi zawodnikami, ale trzeba przyznać, że to właśnie Tsistsipas jest znacznie lepszym zawodnikiem i to on jest faworytem tego boju. Kukushkin obecnie zajmuje czterdzieste drugie miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na ósmej pozycji. W tym sezonie obaj mieli przenośność ze sobą zagrać, miało to miejsce w Marseille, gdzie po zaciętym boju górą był Tsistpas.

Kukushkin ma za sobą udany turniej Challenger w Phoenix, gdzie to doszedł do finału. Lecz zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak Jarry czy Tsneg żadnego wrażenia nie robią. A przecież we wcześniejszych bojach przegrał już w pierwszych rundach jak to było chociażby podczas turnieju w w Indian Wells czy Miami. Tsistpas radził sobie znacznie lepiej, owszem zanotował wpadkę w Indian Wells, ale już znacznie lepiej zaprezentował się w Miami. Do tego ma za sobą bardzo dobre turnieje Dubaju czy Marsylie. Od początku roku Stefos znacznie lepiej sobie radzi, a do tego na mączce również jest dobrym zawodnikiem.

MeczTypKursBukmacher
Nishikori- HerbertNishikori- 1.51.35STS
Kukushkin – TsitsipasTsitsipas -1.51.43STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button