Typy tenisowe na 16.04.2019 rok. Turniej Monte Carlo. Spotkania: Tsonga – Fritz,Verdasco – Herbert, Cilic – Pela i Wawrinka – Cecchinato.

Dzisiaj zaczynamy kolejną dawkę emocji związaną z męskim tenisem w Monte Carlo. Spotkania jakie opiszę to pojedynki: Tsonga – Fritz, Verdasco – Herbert, Cilic – Pella i Wawrinka – Cecchinato.

Tsonga – Fritz

Tsonga w tym sezonie ma bardzo dobry bilans,15 wygranych i tylko sześć porażek. W tym roku rozegrał kapitalny turniej we Francji,który w konsekwencji wygrał. Po turniejach w Europie,przeniósł się do Ameryki. Tam musiał przebrnąć kwalifikację ze względu na jeszcze słaby ranking spowodowany absencją w ubiegłym roku z powodu kontuzji. Tam odpadł w drugiej rundzie kwalifikacyjnej przegrywając z Cuevas. Na mączce Francuz rozegrał już jeden turniej w Maroko,gdzie doszedł do półfinału.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Fritz. Taylor to 21-letni zawodnik pochodzący z USA. Na swoim koncie w tym roku ma 9 wygranych i 7 porażek.Jest to zawodnik,który nie przepada za graniem na tej nawierzchni. W tym, roku rozegrał na razie tylko jedno spotkanie,gdzie przegrał z G.Pujol.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W tym spotkaniu spodziewam się od samego początku dominacji Francuza i łatwej wygranej.

Tsonga – Fritz Typ: Tsonga (-3,5 AH) Kurs: 1.55 Bukmacher: Totolotek

Verdasco – Herbert

Herbert to tenisista trójkolorowych. Urodził się w 1991 roku. Zajmuje 49 miejsce w rankingu ATP. Swoje największe wyniki odnosi w grze podwójnej. Tam wygrywał między innymi : US Open, Wimbledon, French Open i Australian Open. Jest jednym z najlepszych deblistów świata. W grze pojedynczej do największych sukcesów można zanotować trzy jego udziały w finałach ATP.

W tym roku w Doha dotarł do ćwierćfinału, gdzie przegrał z Berdychem 0-2, następnie w Australian Open musiał ustąpić Raoniciowi przegrywając z nim 0-3.W turnieju w Montpellier dotarł do finału po drodze eliminując Kudle, Iwaszke, Shapovalova i Berdycha. Na mączce w tym roku rozegrał cztery spotkania z których dwa zakończyły się jego wygraną.

Jego przeciwnikiem będzie bardzo dobry na tej nawierzchni Hiszpan Verdasco. W tym roku bilans Fernando to 10 wygranych i 8 porażek. Jest to pokrój tych zawodników, dla których ta nawierzchnia jest ich ulubioną. W całej swojej karierze Verdasco jeden raz zameldował się w wielkim finale w Monte Carlo. Ubiegły sezon to 14/10 na mączce.

W tym pojedynku idę w stronę Hiszpana,który uwielbia grać na „ziemi” i notuje bardzo dobre wyniki.

Verdasco – Herbert Typ: 1 Kurs: 1.62 Bukmacher: STS

Cilic – Pella

Cilic to chorwacki tenisista, zwycięzca US Open z 2014 roku. Wielokrotny reprezentant w Pucharze Davisa. Chorwat po występach w Australian Open powraca na korty. W Szlemie doszedł do 1/8, gdzie odpadł po ciężkim meczu z Bautista. W tym roku bilans Marina to 6/4. Po przerwach spowodowanych kontuzją Cilic powraca na mączkę. Na jednej z konferencji prasowych przyznał,że czuje się dobrze i nie odczuwa już żadnych dolegliwości z kolanem. Marin w ostatnich trzech turniejach w Monte Carlo zawsze notował ćwierćfinał.

Jego przeciwnikiem będzie Pella. W tym roku jego bilans na mączce wynosi 12-3. Pierwsze dwa turnieje Guido rozegrał w Argentynie. W pierwszym z nich zagrał w samym finale niestety przegrywając tam z Londero 1-2. Następnie w zawodach w Buenos Aires także pokazał się z bardzo dobrej strony dochodząc do półfinału rozgrywek. Jedyny turniej do tej pory jeżeli chodzi o klęskę miał miejsce w Rio, gdzie Pella pożegnał się już w pierwszej rundzie. Ostatnim jego wygranym turniejem było Sao Paulo,gdzie w finale pokonał Garin 2-0. Po dwóch nieudanych turniejach w USA na kortach twardych zawodnik powraca na swoją ulubioną nawierzchnię. W pierwszym spotkaniu pokonał Djere 2-1.

Postanawiam zaufać Cilicowi i jego słowom wypowiedzianym na konferencji prasowej,że jest w 100% gotowy na ten turniej. Marin w normalnej dyspozycji jest o wiele lepszy od zawodnika jakim jest Pella.

Cilic – Pella Typ: 1 Kurs: 1.75 Bukmacher: STS

Wawrinka – Cecchinato.

Stan to zawodnik,który jak każdy dobrze wie głównie mobilizuje się na najważniejsze turnieje w danym roku. Jednym z nich jest oczywiście Monte Carlo. W tym roku na koncie tego tenisisty jest 12 wygranych i 7 porażek. Najlepszym występem był turniej w Rotterdamie,gdzie doszedł aż do finału rozgrywek. Tam niestety musiał przeboleć gorycze porażki ze świetnym Monfils. Wawrinka lubi ten turniej i osiągał tutaj bardzo dobre wyniki.

Jego przeciwnikiem będzie Cecchinato. Włoch to zawodnik mający 26 lat. . Marco to znakomity tenisista jeżeli chodzi o mączkę. To właśnie na tej nawierzchni rozgrywa najwięcej swoich meczy i tutaj notuje najlepsze wyniki. Na swoim koncie w tym sezonie ma już jeden wygrany turniej w Buenos Aires,gdzie pokonywał takich rywali jak: Garin,C. Baena,Pella,Schwartzman. W pierwszej rundzie tego turnieju wygrywał już z Dzumhur 4-0 i rywal oddał spotkanie kreczując.

W tym spotkaniu idę śmiało w stronę Stana. Jest to znacznie lepszy zawodnik,który uwielbia grać na tym turnieju.

Wawrinka – Cecchinato Typ: Wawrinka Kurs: 1.63 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button