Pewniaki dnia z tenisa 16 kwietnia (wtorek)


Darmowe typy z tenisa wraz z analizą oraz stramem online

Darmowe typy z tenisa wraz z analizą oraz stramem online

Tsonga – Fritz

Można powiedzieć, że powinien być to pojedynek, który nie potrwa zbyt długo. owszem w żadnym wypadku miejsce w rankingu ATP nie pokazuje możliwości obu tych zawodników, gdzie Francuz sklasyfikowany jest na sto drugiej pozycji, zaś jego najbliższy rywal to obecnie sześćdziesiąta piąta rakieta męskiego tenisa. Lecz to właśnie Tsonga pod każdym doświadczenia, możliwości czy jakości w grze przewyższa rywala i to o przynajmniej jedną klasę.

Tsonga do tego turnieju przystąpi w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ rywalizował nie tak dawno na kortach w Marrakech, gdzie to doszedł do ćwierćfinału. Bez najmniejszych problemów wygrywał swoje spotkania z Steve, Edmundem czy Sonego,. Frtiz to jeszcze młody zawodnik, który ma dopiero dwadzieścia dwa lata i brakuje mu jeszcze chociażby takiego ogrania posiada Cilic. Swoją przygodę z maczka w tym sezonie rozpoczął od porażki z Pujolem. A o wygranie w tym boju będzie niezwykle trudno.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

etoto freebet kod promocyjny
etoto freebet kod promocyjny

Simon – Popyrin

Jest to spotkanie pomiędzy dwudziestą szóstą rakietą męskiego tenisa, a sto dwudziestą. Niewątpliwie znacznie lepiej wygląda to po stronie tego pierwszego i to właśnie on powinien być górą w tym boju. Poza tym jego kolejne atuty w tym boju to doświadczenie i ogarnie na najwyższym poziomie. Ponieważ Rosjanin owszem posiada talent, ale dopiero on rozpoczyna swoją przygodę z senatorskim tenisem.

Jeżeli zobaczymy na ostatnie wyniki to również one przemawiają za Simonenm, który do tego turnieju przystąpi w dobrym nastroju, ponieważ kilka dni temu w Marrakechu doszedł do półfinału,. Po drodze ogrywał takich zawodników jak chociażby Kovalik, Andreozzi czy Daniel i to bez straty seta. Popyarin natomiast w ostatnim czasie największy swój sukces osiągnął podczas challengera w Sophia Antipolis, gdzie doszedł do trzeciej rundy. Lecz grając w turniejach rankingi ATP bardzo szybko odpadał. A dzisiaj czeka go kolejna ciężka przeprowadza, więc ciężko jest uwierzyć, żeby byłby wstanie nawiązać walkę z Simonem.

Wszystkie spotkania z turnieju w Monte Carlo można obejrzeć za darmo na meczyki.net.pl

SpotkanieTypKursBukmacher
Tsonga – Fritz11.42STS
Simon – Popyrin11.33STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button