Spotkania tenisowe na dzień 27 lipca. Mecze wśród mężczyzn.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam tzy pojedynki wśród mężczyzn. W ramach spotkan towarzyskich w bezpośrednich starciach zagrają: Redlicki kontra Gomez, Gomez kontra Popko, Basilashvili kontra Zverev.

Redlicki kontra Gomez

Michael Redlicki to zawodnik pochodzący z USA. Amerykanin ma 203 cm wzrostu co daje mu świetne warunki głównie jeżeli chodzi o serwis i silne uderzenia. W rankingu ATP zajmuje 341 miejsce. Redlicki to zawodnik praworęczny, który w tym roku ma ujemny bilans 27 wygranych i 63 porażek. Ostatnio Amerykanin jest w katastrofalnej formie przegrywając mecz za meczem .

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Gomez- zawodnik pochodzący z Kolumbii. 28-letni doświadczony już tenisista w rankingu ATP zajmuje 486 miejsce. W tym sezonie jego bilans ogólny to 27 wygranych i 14 porażek. Patrząc na spotkania jakie w/w zawodnik rozgrywa podczas epidemii można śmiało zobaczyć że jest w bardzo dobrej formie. Obaj panowie spotkali się ze sobą piec razy i aktualny bilans to 3-2 dla Gomez.

W tym pojedynku spodziewam się pewnego zwycięstwa Gomez,który aktualnie jest w wyższej formie niż jego przeciwnik.

Redlicki-Gomez Typ: 2 Kurs: 1.45 Bukmacher: STS

Gomez kontra Popko

Popko to zawodnik pochodzący z Kazachstanu. 23-letni tenisista ma 191 wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 175miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to 71 wygranych i 46porażek. W spotkaniach towarzyskich gra wyłącznie na maczce gdzie radzi sobie bardzo dobrze. Podczas tych meczy potrafił zrobić passę 14 z rzędu wygranych.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Gomez- zawodnik pochodzący z Kolumbii. 28-letni doświadczony już tenisista w rankingu ATP zajmuje 486 miejsce. W tym sezonie jego bilans ogólny to 27 wygranych i 14 porażek. Patrząc na spotkania jakie w/w zawodnik rozgrywa podczas epidemii można śmiało zobaczyć że jest w bardzo dobrej formie. Obaj panowie spotkali się ze sobą trzy razy i aktualny bilans to 2-1dla Gomez.

W tym pojedynku uważam,że znajdujący się w kapitalnej dyspozycji Popko góra swojego rywala.

Popko- Gomez Typ:1 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

Basilashvili kontra Zverev

Basilashvili to zawodnik pochodzący z Gruzji. 28 letni doświadczony już tenisista ma 185cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 27miejsce. W tym roku jego bilans że wszystkich spotkań to cztery wygrane i pięć porażek. Dla tego zawodnika dzisiejsze spotkanie z Zverev będzie pierwszym oficjalnym po tak długiej przerwie.

Zverev natomiast to zawodnik pochodzący z Niemiec. 32-letni doświadczony już tenisista ma 19cm wzrostu i jest leworęcznym zawodnikiem. W rankingu ATP zajmuje 257miejsce. W Tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to 24 wygrane i 16 porażek. Niemiec ostatnio jest w dobrej formie A co najważniejsze jest w ciągu meczowym.

W tym pojedynku spodziewam się wygranej Niemca.

Basilashvili- Zverev Typ:2 Kurs: 2.99 Bukmacher STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button