Tenis. ATP Hamburg: Fognini – Molleker – 24 lipca (środa)

Fognini można powiedzieć, że nie powinien mieć żadnych większych problemów z pokonaniem Mulekeera w walce o ćwierćfinał turniejów Hamburgu. Włoch pod każdym względem jest dużo mocniejszym zawodnikiem i powinno być to widoczne na korcie.

Fognini – Molleker: Typ i Analiza

Fognini – Molleker: Typ i Analiza

Fognini obecnie zajmuje dziesiąte miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na odległej pozycji, bo na sto pięćdziesiątej. Jeżeli idzie o nawierzchnię to zdecydowanie lepiej to wszystko wygląda po stronie Włocha, który na mączce osiąga swoje najlepsze wyniki i to na poziomie turniejów rangi ATP.

Włoch ma dobrą okazję do rewanżu za turniej w Umag, gdzie to oddał mecz w pierwszej rundzie przez kontuzję. W pierwszym swoim pojedynku w tej imprezie pokonał Lenza 2-0, ale można powiedzieć, że nie do końca był to zbyt dobry mecz Włocha. Lecz można się spodziewać, że w tym pojedynku powinno być znacznie lepiej. Tym bardziej, że miał już okazję do zapoznania się z kortami.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Włoch na mączce z Martonem nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną. Jest dużo lepszym zawodnikiem i z pewnością będzie to widoczne na korcie” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Patrząc na wyniki Mollekera jest to zawodnik, który na poziomie challengerów jest wstanie notować dobre wyniki. Jak chociażby miało to miejsce w Poznaniu, a doszedł tam do finału. Jednak już zdecydowanie gorzej wygląda to w turniejach rankingi ATP. Wystarcz zobaczyć chociażby na jego ostatni turniej, gdzie w Umag nie przeszedł przez eliminacje.

Jednak nie da się ukryć, że Molleker sprawił ogromną niespodziankę w pierwszej rundzie tego turnieju pokonując Mayera. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał, a z pewnością on sam, bo w żadnym wypadku nie był faworytem tamtego boju.

Spotkanie Fognini – Molleker można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Fognini – Molleker11.32STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button