Tenis – Typy na dzień 26 lipca. Spotkania mężczyzn w turniejach w Austrii i w USA.

Na poniedziałek do zaproponowania mam kolejne już pięć spotkań w ramach dwóch turniejów rozgrywanych na kortach ziemnych i twardych, gdzie zmierzą się ze sobą panowie. Na sam początek zaczniemy od zawodów rozgrywanych w Austriackim Kitzbuhel, gdzie w bezpośrednich pojedynkach zmierzą się: Albot – Cecchinato, Munar – Kovalik, Cuevas – Ymer i Seyboth – Taberner. Natomiast w turnieju rozgrywanym w USA ( Atlanta) Thompson podejmie Harris.

Albot – Cecchinato

Albot to zawodnik pochodzący z Mołdawii. Radu mierzy 175 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP doświadczony już tenisista zajmuje 92 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma zaledwie dziesięć wygranych i szesnaście porażek. Jeden wygrany turniej jeżeli chodzi o rok 2019 miał miejsce z Delray Beach, gdzie w finale pokonał Evansa. Bieżący rok zaczął fatalnie od dwóch porażek z rzędu turniejach rozgrywanych w Turcji i Australii. Najlepszym jego wynikiem w tym sezonie było dotarcie do półfinału w zawodach rozgrywanych w Singapurze. Albot grając na kortach ziemnych w tym roku ma fatalną bilans 1-5. Jedyny mecz, który zdołał wygrać był przeciwko Rune.

Jego przeciwnikiem będzie Cecchinato – tenisista pochodzący z Włoch. W 2018 roku zdobył swój pierwszy tytuł ATP World Tour. Jego najlepszym wynikiem na Szlemie jest półfinał French Open. Marco mierzy 185 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Włoch zajmuje 82 miejsce. Marco uwielbia grać na clayu co świetnie pokazują osiągane przez niego wyniki. W bieżącym sezonie Włoch na swoim koncie ma 22 wygrane i 18 porażek. Najlepszym występem był turniej rozgrywany w Parmie, gdzie po doskonałych zawodach w finale przegrał z Korda.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Po nieudanym WImbledonie Włoch powraca na swoja ulubioną nawierzchnię jaka jest mączka. Na ostatnich zawodach rozgrywanych w Szwecji i Chorwacji dotarł do 1/16 wygrywając w każdych z w/w zawodów po jednym spotkaniu.

Niewątpliwie mamy tutaj do czynienia z wielkim faworytem jakim jest Włoch. Cecchinato grając przeciwko fatalnemu w tym roku Albot powinien wygrać tutaj 2-0.

Cecchinato – Albot Typ:1 ( dw 2-0) Kurs: 1.85 Bukmacher: Betclic

Munar – Kovalik

Munar – tenisista pochodzący z Hiszpanii. 24-letni zawodnik w rankingu zajmuje 67 miejsce. W ubiegłym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 25 wygranych i 20 porażek. Na kortach ziemnych natomiast czuje się bardzo dobrze i tam osiąga naprawdę dobre rezultaty.

Jego bilans na mączce w tym nowym sezonie to 31 wygranych i 14 porażek. Pod koniec stycznia bieżącego roku zawodnik grał w Antalya,gdzie po świetnym występie wygrał całe zawody pokonując w finale Musetti. W późniejszym czasie zdołał zagrać jeszcze w dwóch finałach jednakże okazały się one dla niego porażkami. Ostatni turniej Hiszpana na mączce miał miejsce w Chorwackim Umag, gdzie doznał niespodziewanie porażki już na samym początku przeciwko Travaglia.

Jego przeciwnikiem będzie Kovalik – zawodnik pochodzący ze Słowacji. 28- letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 130 miejsce. W ubiegłym roku bilans jego wszystkich spotkań to 18 wygranych i 17 porażek. W tym sezonie na swoim koncie ma 21 zwycięstw i 19 porażek. Mierzący 183 cm wzrostu Jozef jest bardzo dobrze wyszkolonym technicznie zawodnikiem. W bieżącym sezonie grając na kortach ziemnych Słowak zanotował 18 wygranych i 16 porażek. W drugiej połowie sezonu Jozef spuścił z tonu i jego wyniki są znacznie gorsze niżeli w tym pierwszym okresie 2021 roku. Tutaj aby móc zakwalifikować się w turnieju głównym musiał przebrnąć przez kwalifikację w których pokonał Riedi i Viella.

W tej konfrontacji uważam, że Munar jest zdecydowanym faworytem i każdy inny wynik niżeli jego pewne zwycięstwo będzie dla mnie niespodzianką.

Munar – Kovalik Typ: 1 (-2,5 gema) Kurs: 1.57 Bukmacher: STS

Cuevas – Ymer

Ymer Mikael to zawodnik pochodzący ze Szwecji. 22-letni, młody i utalentowany tenisista mierzy 183 cm wzrostu i w rankingu ATP zajmuje 96 miejsce. Od 2015 roku reprezentuje swój kraj w Pucharze Davisa, dla której rozegrał 15 meczów singlowych odnosząc jedenaście zwycięstw. W zawodach rangi ATP Tour zdobył jeden tytuł w grze podwójnej. W tym roku jego bilans ogólny to piętnaście wygranych i trzynaście porażek. Na kortach ziemnych natomiast ma na swoim koncie osiem zwycięstw i sześć porażek. W swoim ostatnim turnieju rozgrywanym w Gstaad osiągnął ćwierćfinał pokonując Coucaud oraz Lopez. Przegrał dopiero przeciwko Kopriva.

Jego przeciwnikiem będzie Cuevas- tenisista pochodzący z Urugwaju. 35-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 94 miejsce. W tym sezonie jego bilans wszystkich spotkań to 20 wygranych i 13 porażek. W zawodach kategorii ATP World Tour w grze pojedynczej wywalczył 6 tytułów. Ponadto 3-krotnie doszedł do finału turnieju ATP.

W tym sezonie doświadczony już Urugwajczyk grając na kortach ziemnych zanotował siedemnaście wygranych i dziewięć porażek. Najlepszym wynikiem pablo na clayu było wygranie turnieju rangi Challenger w zawodach rozgrywanych w Lyonie. W ostatnim turnieju dość niespodziewanie przegrał już w pierwszej rundzie przeciwko Zapata.

W tym meczu zdecydowanie idę w stronę doświadczonego już wyjadacza na clayu Cuevasa, który nadal nad graczami pokroju Ymer góruje.

Cuevas – Ymer Typ: 1 Kurs: 1.62 Bukmacher: STS

Seyboth – Taberner

Tiago jest Brazylijskim tenisistą. W 2018 roku zdobył US Open Junior w singlu. 21-letni zawodnik mierzy 185 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 118 miejsce. W ubiegłym sezonie rozegrał dwadzieścia trzy spotkania z których wygrał tylko dziesięć. Słaba dyspozycja z ubiegłego roku towarzyszy mu do tej pory. Na trzydzieści dziewięć rozegranych pojedynków Brazylijczyk wygrał siedemnaście. Grając na kortach ziemnych Tiago ma bilans ujemny 11-14 co jak na Brazylijskiego tenisistę jest bardzo słabym wynikiem. Dobre występy w Hamburgu, gdzie była 1/16 nie powtórzyły się już w kolejnym turnieju w Gstaad, gdzie Seyboth odpadł już w pierwszej rundzie doznając porażki przeciwko Djere.

Jego przeciwnikiem będzie Taberner – zawodnik pochodzący z Hiszpanii. 23-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Carlos zajmuje 108 miejsce. Taberner zdobył 1 tytuł ATP Challenger w tenisowym Pucharze San Benedetto w 2017 roku. W ubiegłym sezonie Carlos na wszystkich nawierzchniach miał bilans 29 wygranych i 17 porażek. W tym roku Hiszpan rozegrał czterdzieści jeden pojedynków z których wygrał dwadzieścia sześć. Grając na kortach ziemnych Taberner w bieżącym roku spisuje się bardzo dobrze wygrywając dwadzieścia trzy spotkania i doznając jedenastu porażek. Na tych zawodach musiał przejść przez kwalifikację w których pokonał Karlovskiy. W drugiej rundzie przegrał z Gulbisem jednak jako lucky looser zdołał awansować do turnieju głównego.

W tym pojedynku faworytem według mnie i bukmacherów jest zdecydowanie Taberner.

Seyboth – Taberner Typ: 2 Kurs: 1.47 Bukmacher: STS

Thompson – Harris

Harris- tenisista pochodzący z RSA. Niezwykle rosły zawodnik mierzący 193 cm najlepiej czuje się na kortach twardych. W rankingu ATP Lloyd zajmuje 51 miejsce. Harris na swoim koncie ma dwa rozegrane finały w ATP Tour w grze pojedynczej. W tym roku bilans spotkań na wszystkich nawierzchniach tego zawodnika to 18 wygranych i 13 porażek.

Od początku sezonu Harris prezentuje średnią formę co potwierdziły pierwsze cztery turnieje w jego wykonaniu. Najlepszym rezultatem w tym roku Harrisa był występ w Dubaju, gdzie po bardzo dobrych pojedynkach na kortach twardych dotarł do finału ustępując Karatsev. Po kilku występach na kortach ziemnych i trawiastych Harris powraca na swoją ulubioną nawierzchnię.

Jego przeciwnikiem będzie Thompson – zawodnik pochodzący z Australii. 27-letni zawodnik ma 183 cm wzrostu i jest tenisistą praworęcznym. W rankingu ATP Jordan zajmuje 63 miejsce. Startując w turniejach rangi ATP World Tour wygrał 1 turniej w grze podwójnej, w 2017 w Brisbane. Osiągnął również jeden finał w singlu, w Rosmalen (2019).
W 2016 roku zagrał na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, odpadając z konkurencji gry pojedynczej w 1. rundzie po porażce z Kyle’em Edmundem.

W bieżącym sezonie bilans wszystkich spotkań Australijczyka to 17 wygranych i 16 porażek. Na kortach twardych Jordan w tym sezonie rozegrał zaledwie jedenaście spotkań z których sześć padło jego łupem. Najlepszym rezultatem na hardzie był ostatni występ w turnieju rozgrywanym w Los Caos, gdzie dotarł do ćwierćfinału.

W tym pojedynku faworytem według mnie jest znacznie lepszy na kortach twardych Harris.

Thompson – Harris Typ: 2 Kurs: 1.72 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button