Tenisowy typ na dziś – 31 grudnia (poniedziałek)

Zanim rozpoczniecie przygotowania do sylwestrowej imprezy, sprawdźcie przygotowany przez nas tenisowy typ dnia. Tym razem zdecydowaliśmy się postawić na panie!

Tenisowy typ na dziś - 31 grudnia (poniedziałek)
Tenisowy typ na dziś – 31 grudnia (poniedziałek)

Po Nowym Roku czeka nas Australian Open 2019, a więc nie będzie brakowało meczów godnych uwagi dla wszystkich obstawiających mecze tenisowe. Zanim jednak to nastąpi, warto zatrzymać się na chwilę w Nowej Zelandii i turnieju z cyklu WTA.

Amerykanka Lauren Davis znajduje się obecnie bardzo nisko w światowym rankingu zawodniczek. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że ostatnio miała problemy zdrowotne i przez to nie było jej dane walczyć w najlepszych turniejach tenisowych.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Davis w ubiegłorocznym Australian Open pokazała się z bardzo dobrej strony. Nie wiadomo, jak pójdzie jej tym razem, ale jesteśmy przekonani, że będzie bardzo zmotywowana do notowania zwycięstw już od samego początku roku.

Chociaż rok 2018 nie był do końca udany dla reprezentantki USA, w listopadzie znalazła się w finale ITF w Houston. Mimo że uległa wówczas z Shuai Peng, udowodniła, że pomału buduje formę po kontuzji.

Nie zastanawialiśmy się zbyt długo nad tym, czy warto grać tę jedynkę. Kursy bukmacherskie jasno pokazują kto jest faworytem i powinien to spotkanie wygrać!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
L.Davis - Arruabarrena V. 1 1.53 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button