Typ dnia: Kudla – Thompson – 20 maja (poniedziałek)

Ruszamy z kolejnym turniejem w tym sezonie. Panowie w poniedziałek rozpoczynają zmagania podczas turnieju w Genevie. Jedno ze spotkań pierwszej rundy będzie to konfrontacja pomiędzy Kudlą, a Thompsonem.

Typy bukmacherskie Roland Garros 2019 (kobiety)

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa

Kudla w tym sezonie nie prezentuj się nic wybitego. Grając na każdej nawierzchni notował bardzo przeciętnie wyniki. Wygranie każdego spotkania przychodzi dla niego z wielkim trudem. Wystarczy zobaczyć n jego ostatnie występy na mączce, gdzie to występował kolejno w Houston, Barcelonie, Monachium, Madrycie oraz Rzymie. Jedynie w Monachium udało mu się wygrać spotkanie, gdzie to przy okazji sprawił ogromną niespodziankę pokonując Edmunda.

W pozostałych bojach przegrywał swoje boje. Może nie grał źle i walczył w każdym ze spotkań, ale ostatecznie i tak notował porażki. Przed tygodniem był wstanie ugrać seta dla Nisioki, ale w dwóch kolejnych występował to już Japończyk radził sobie znacznie lepiej.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Thompson prezentuje się zdecydowanie lepiej. Grając nawet na poziomie turniejów ATP regularnie wygrywał swoje boje. W mocno obsadzonym turnieju w Miami doszedł do czwartej rundy. W Huston zanotował ćwierćfinał gdzie to był blisko gry w półfinale.

Miał blisko trzy tygodnie przerwy od ostatniego swojego turnieju, gdzie to w Nanchang doszedł do finału. Teraz na pewno jest głodny gry i Austalijczyk będzie chciał osiągnął dobry wynik w tym spotkaniu. Gra dużo lepiej od rywala, nie popełnia takich błędów. A przede wszystkim posiada przewagę psychiczną nad rywalem, którego to porażki na pewno nie stawiają w dobrej sytuacji przed tym bojem.

Turniej ATP można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Kudla – Thompson21.67STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button