Typ dnia na sobotę z tenisa – WTA Bertens vs Sabalenka (2 lutego)

Czas na spotkania półfinałowe podczas turnieju WTA w Sankt Petersburgu. Jedno ze spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Bertens, a Sabalenką. Zapowiada się dosyć wyrównany pojedynek. Owszem nieznaczną faworytką jest ta pierwsza, lecz Sabalenka dobrze sobie radzi. Więc zapowiada się dosyć wyrównamy pojedynek, a over 19.5 gema chyba jest najlepszym typem na ten mecz.

Bonus bez depozytu na obstawianie tenisa
Bonus bez depozytu na obstawianie tenisa

Obie zawodniczki w tej imprezie trzeba powiedzieć, że prezentują się na dobrym poziomie od początku turnieju. Wygrywają swoje mecze i widać, że znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji.

Sabalenka nie miała żadnych problemów z wygraniem swoich spotkań. Obie swoje zawodniczki oprawiała z kwitkiem. Kolejno Van Uytvanck oraz Alesandrovą. W obu tych meczach rywalki nie miały zbyt dużo do powiedzenia. Dodatkowo Aryna bardzo dobrze radziła przy swoim serwisie. Przez te dwa mecze był to mocny punkt tej zawodniczki.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Bertens natomiast najpierw nie miała żadnych problemów z Bonaventurą, gdzie szybko i pewnie ograła rywalkę. Natomiast w drugiej rundzie nie zagrała do końca dobrego pojedynku. Ponieważ najpierw wygrała gładko seta z Pavluchekovą, by w kolejnej partii przegrać wyraźnie. Natomiast decydujący set wygrała do zera!!

Bertens ma za sobą doświadczenie, z drugiej strony Sabalenka to ogromny talent tenisa. Nie ma jeszcze dwudziestu dwóch lat, a zajmuje dziesiąte miejsce w rankingu WTA.

H2H przemawia za Kiki, ale trudno jest uwierzyć, żeby byłby to jednostronny pojedynek.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Bertens – Sabalenka Over 19.5 1.59 Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button