Typy z tenisa na 1 lutego (piątek)

Kvitova – Vekic

Można powiedzieć, że te spotkanie ma tylko jedną faworytkę. Jest im Kvitova i jeżeli zagra na swoim poziomie nie powinna mieć żadnych problemów z wygraniem tego pojedynku. Wszystkie czynniki przemawiają za tą zawodniczką. Do tego znajduje się w bardzo dobrej formie. Podczas Australian Open doszła do finału. A na pewno czuje spory niedosyt po tamtym pojedynku. Podczas turnieju w Sankt Peteresbugu jest jedną z faworytów do wygrania tej imprezy. Swoją dobrą dyspozycję pokazała w pierwszym meczu. Wiele osób stawiało ją, jako przegraną w potyczce Azarenką, a mimo to wygrała 2-0!

Vekic zdaje sobie sprawę, że niezwykle trudne zadanie czeka ją w tym boju. jak uda jej się nawiązać walkę z Petrą to już będzie spory sukces. Owszem ma za sobą udany turniej w Brisbane, gdzie zanotowała półfinał. Lecz w kolejnym turnieju już tak kolorowo nie było, gdzie odpadła w drugiej rundzie Australian Open. Podczas tej imprezy wygrała dwa mecze, ale trzeba powiedzieć, że rywalek nie miała super wymagających. Ponieważ zwycięstwa na Bacinszky czy Kudermentovą w żadnym wypadku nie przekonują. Wątpliwa sprawa, że Vekic w obecnej swojej dyspozycji była wstanie zagrozić Petrze, a co dopiero mówić o wygraniu pojedynku.

Alexandrova – Sabalenka

Niewątpliwie Sabalenka do tego boju przystąpi, jako zdecydowana faworytka. Mimo, że Aryna to bardzo młoda zawodniczka, no nie ma nawet dwudziestu jeden lat to zajmuje już dziesiąte miejsce w rankingu WTA. Możliwości jak widać posiada bardzo duże i stać ją na wiele. Co zresztą potwierdziła podczas pierwszego swojego spotkania w tym turnieju. Przyszło jej mierzyć się z Van Uytvabnck, gdzie swój bój wygrała bez żadnych problemów i bardzo pewnie. Możliwości posiada bardzo duże.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W dodatku Sabalenka będzie miała przewagę psychiczną nad rywalką. Ponieważ obie zawodniczki grały ze sobą w tym roku, miało to miejsce w Shehzen, gdzie w dwóch setach bez najmniejszych problemów wygrała Aryna.

I wszystko wskazuje, że w dwóch setach również zakończy się ten pojedynek. Alexandrova na pewno będzie chciała sprawić problemy rywalce i wygrać ten mecz. Tym bardziej, że gra u siebie, ale pod względem umiejętności jest znacznie słabsza, ponieważ obecnie zajmuje siedemdziesiąte ósme miejsce w rankingu WTA. Można powiedzieć, że może odczuwać już trudy tego turnieju. Ponieważ łącznie będzie dla niej to już szósty mecz. Bowiem, aby zagrać w turnieju głównym Rosjanka musiała przechodzić przez kwalifikację. Wygrywała swoje boje dosyć pewnie, ale z drugiej strony nie miała mocnych rywalek. Teraz o wygraną będzie niezwykle ciężko, ponieważ Sabalenka na pewno chce wygrać ten pojedynek, a spokojnie stać jego na to.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Kvitova – Vekic 1 1.30 Forbet
Alexandrova – Sabalenka 2 1.45 Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button