Typ dnia z tenisa – 10 października (czwartek)

W czwartek 10 października poznamy wszystkie ćwierćfinalistki turnieju w Linz. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Bertens z Van Uytvanck. Faworytką tego pojedynku jest ta pierwsza, która nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego pojedynku.

Bertens – Van Uytvanck: Typ i analiza

Bertens – Van Uytvanck: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest spora. Bertens na chwilę obecną zajmuje ósme miejsce, zaś jej rywala sklasyfikowana jest na czterdziestej czwartej lokacie. Bertens w tym roku na hali jeszcze nie przegrała notując pięć wygranych, zaś jej rywalka ma bilans póki co siedem zwycięstw i jedną porażkę.

Bertens bardziej przekonuje swoją grą i do tej potyczki nie da się ukryć, że przystąpi jako faworytka. I na pewno stać ją na wygraną” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Obecnie Bertens znajduje się w całkiem dobrej dyspozycji. Doszła przecież do półfinału w Pekinie. Wygrywała ta swoje spotkania chociażby z Vekic, Hercog czy też Yastemską. Owszem jedni powiedzą, że jej rywalka wygrała turniej w Taszkencie. Zgadza się, ale trzeb wziąć na to poprawkę, bowiem nie był to mocno obsadzony turniej.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bertens jest znacznie lepiej ułożoną zawodniczką oraz o znacznie większych możliwościach. To najlepiej pokazuje chociażby ranking WTA, czy też osiągniecia poszczególnych zawodniczek. W pierwszej rundzie Bertens nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem Doi i pokonała szybki rywalkę do domu. Również Belgijka nie męczyła się zbyt długo z Bonaventure i zgodnie z przewidywaniami wygrała ten mecz 2-0.

Reasumując, na pewno Belgijki nie można lekceważyć, ponieważ nie raz pokazała się z już całkiem dobrej strony. Jednak nie da się ukryć, że Bertens jest dużo lepszą zawodniczką i powinna to potwierdzić podczas tej potyczki.

Spotkanie Bertens – Van Uytvanck można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Bertens – Van Uytvanck11.61STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button