Typ dnia z tenisa: Bertens – Tomljanovic – 12 września (czwartek)

Ostatnie czwartkowe spotkanie podczas turnieju kobiet w Zhengzhou zostanie rozegrane pomiędzy Bertens, a Tomljanović. Nie da się ukryć, że faworytką tego pojedynku jest ta pierwsza zawodniczka, która nie powinna mieć większych problemów z wygraną.

Bertens – Tomljanovic: Typ i analiza

Bertens – Tomljanovic: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest spora. Ponieważ wystarczy zobaczyć na ranking WTA, gdzie to Bertens zajmuje ósme miejsce, zaś jej rywalka skalsyfikowana jest na czterdziestej szóstej lokacie.

Patrząc na rezultaty obu tych zawodniczek na betonie w tym sezonie to obie zawodniczki mają podobny bilans. Ponieważ Bertnes wygrała czternaście spotkań i dziesięć razy przegrywała, zaś jej rywalką piętnaście razy schodziła z kortu jako wygrana i dwanaście razy przegrywała.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Bertens mimo, ze rozegra dopiero pierwsze spotkanie podczas tego turnieju to jest faworytką tej rywalizacji i nie powinna mieć zbyt większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Bertens jest to zawodniczka z światowego TOPu. Chociaż można powiedzieć, ze nie notuje jakieś większych wpadek w ostatnich tygodniach i gra równo. Ponieważ przegrane z Andreescu czy Venus WIliams na pewno jej wstydu nie przynoszą, ponieważ te zawodniczki potrafią grać na dobrym poziomie. DO tego turnieju przystąpi po tym jak w US OPEN odpadła w trzeciej rundzie. Chociaż można było się spodziewać, ze zajdzie nico alej.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Trudno spodziewać się jest tego, żeby Tomljanović postawiła jakieś trudne warunki swojej rywalce. Ponieważ zawodniczka w ostatnim czasie nie sprawiła jakieś większej niespodzianki. Przede wszystkim wygrywała swoje pojedynki , w których była faworytką. Jak przychodziło grać jej już z nieco lepszymi zawodniczkami to ponosiła porażkę.

Reasumując, faworytem tej konfrontacji niewątpliwie jest Bertens, która jest dużo lepiej ułożoną zawodniczką oraz o znacznie większym potencjale. Poza tym trzeba podkreślić, ze Bertens gra znacznie równiej od swojej rywalki.

Spotkanie Bertens – Tomljanovic można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Bertens – Tomljanovic11.40STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button