Typy dnia z ATP Masters w Madrycie: – 7 maja (wtorek)

We wtorek 7 maja dojdzie do zakończenia pierwszej rundy turnieju Masters w Madrycie.


Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa z Masters w Madrycie

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa z Masters w Madrycie

Wawrinka – Herbert

Trzeba powiedzieć, że popularny „Stasiek” jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Nie powinien mieć tak naprawdę większych problemów z wygraną mimo, że nie pograł zbyt dużo na mączce w tym sezonie. Jednak do jego gry nie można mieć większych zastrzeżeń. Ponieważ gra solidniej i równo od początku sezonu. Na pewno w Madrycie liczy na lepsze wyniki niż w ostatnich latach, gdzie to doszedł do drugiej rundzie.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Będzie mógł to już potwierdzić w wtorek, Herbert chociaż trzeba przyznać, że możliwości posiada i gra na równym poziomie. Lecz trzeba podkreślić, że Stasiek „potrafi” włączyć piąty bieg i grać na wyższych obrotach, a tego nie można powiedzieć o Edmundzie.

fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny

Opelka – Thiem

Na pewno po losowaniu spory niedosyt czuje Opelkka, który trafi na bardzo trudnego rywala. Jeżeli dla Reillego uda się w wygrać jednego seta będzie toi już spory sukces. Tym, bardziej, że przed tą imprezą niewybitego przecież nie pokazywał. Bowiem najlepszy wynik osiągnął w Estoril, gzi doszedł do drugiej rundy. Wcześniej w Houston i Barcelonie odpadał w pierwszej rundzie i to z bardzo przeciętnymi zawodnikami jak Ruud oraz Frtiz.

Dzisiaj zmierzy się z piątą rakietą męskiego tenisa. Do tego Thiem ma o co walczyć. Ponieważ przed rokiem doszedł do finału tej imprezy, przed dwoma laty również. To tylko pokazuje , że dobrze dla tego zawodnika się gra na kortach w Madrycie. Owszem nie wyszedł dla niego turniej w Monte Carlo, gdzie przegrał z Lajovem. Chociaż z drugiej strony ten zawodni rozegrał kapitalny turniej w Barcelonie, gdzie okazał się najlepszy. Ponieważ regularnie wygrywał swoje pojedynki i ostatecznie mógł cieszyć się z triumfu. Okazał się lepszy kolejno od Schwartzmana, Munara, Pelli, Nadala oraz Medvedeva. Poza tym przez cały turniej nie stracił nawet seta!

Turniej ATP Master w Madrycie można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Wawrinka – Herbert11.43STS
Opelka – ThiemDW 0:21.42STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button