Typy tenisowe na 2 października. Spotkania mężczyzn w Pekinie i Tokyo.

Na drugi dzień października do zaproponowania mam trzy spotkania mężczyzn w dwóch różnych turniejach. W Pekinie zagrają ze sobą Murray – Norrie oraz Rublev z Fognini. Natomiast w Tokyo Millman podejmie Mannarino.

Murray – Norrie

Cameron to tenisista pochodzący z Wielkiej Brytanii.24-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 69 miejsce. W tym roku bilans tego tenisisty to 27 wygranych i 24 porażki. Na kortach twardych ma 18 wygranych i 12 porażek. Rok temu po raz pierwszy próbował swoich sił na tym turnieju i szybko go zakończył na kwalifikacjach. W tym sezonie przebrnął przez kwalifikacje pokonując tam He i Dzumhur. W pierwszej rundzie turnieju głównego pokonał Garin.

Jego przeciwnikiem będzie Murray – rodak, który powoli stara się wrócić do formy od czasu długiej kontuzji. W tym toku tylko 11 rozegranych spotkań i sześć wygranych. Na tym turnieju w pierwszej rundzie pokonał po dobrym spotkaniu Berrettini 2-0. W przeszłości Andy grał tutaj trzykrotnie i zawsze dochodził daleko. W 2016 roku zwyciężył pokonując w finale Dimitrov 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem do wygrania tego pojedynku jest według mnie jednoznacznie Murray, któy pokazał kawał dobrego tenisa w pierwszym spotkaniu tego turnieju.

Murray – Norrie Typ: 1 Kurs: 1.42 Bukmacher: STS

Rublev – Fognini

Fabio chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Jest to Włoski zawodnik znany ze swojej wysokich umiejętności jeżeli ” tylko chce mu się grać”. Jednak dużo jest też złych ekscesów dotyczących tej osoby. Na pewno jego najgorszą stroną jest psychika i nerwy. W tym roku Włoch jest w przeciętnej formie. Bilans tego zawodnika na wszystkich nawierzchniach to 24 wygrane i 20 porażek, natomiast na kortach twardych Włoch ma 8 wygranych i 7 porażek. Fognini w rankingu ATP zajmuje wysokie 12 miejsce. W pierwszej rundzie tego turnieju pokonał nie bez problemów Kukushkin 2-1.

Dzisiaj jego przeciwnikiem będzie Rublev – zawodnik pochodzący z Rosji.
Zawodnik ma zaledwie 21 lat i cała kariera stoi przed nim otworem. W tym sezonie na swoim koncie ma 41 zwycięstw i 23 porażki. Bardzo dobry turniej Rublov rozegrał w Indian Wells Challenger,gdzie zanotował finał rozgrywek. Tam niestety musiał uznać wyższość Edmund przegrywając sromotnie 0-2. Kolejnym jego finałem w tym toku był hamburg i mączka, gdzie przegrał z Basilashvili. Na tym turnieju bardzo pewnie pokonał Dimitrov 2-0.

Patrząc na grę obu panów i formę jaką w całym roku prezentując uważam, że faworytem tego pojedynku jest bardzo utalentowany Rublev i to jemu zaufam.

Rublev – Fognini Typ: 1 Kurs: 1.47 Bukmacher: STS

Millman – Mannarino

Mannarino to zawodnik pochodzący z Francji. 31-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 43 miejsce. W tym roku na swoim koncie patrząc na grę na wszystkich nawierzchniach ma 25 wygranych i 26 porażek. Na kortach twardych ma 13 wygranych i 12 porażek. W swojej karierze Adrian w rozgrywkach Rangi ATP Challenger zwyciężył 14 razy.

Natomiast w turniejach rangi ATP Tour zwyciężył tylko jeden raz i miało to miejsce w tym roku. W finałach grał siedmiokrotnie i każde z nich przegrywał. Francuz może już być trochę zmęczony ostatnim turniejem, gdzie doszedł aż do finału rozgrywek.

Jego przeciwnikiem będzie Millman – tenisista pochodzący z Australii. 30-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 80 miejsce. Bilans jego wszystkich spotkań w tym toku to 26 wygranych i 27 porażek. na kortach twardych natomiast ma 14 wygranych i 15 porażek. W tym turnieju musiał przebrnąć przez kwalifikacje i tam pokonał po kolei Klahn i Ito.

Faworytem w tym pojedynku powinien być Millman i tak też stawiają bukmacherzy. Myślę, że zmęczenie Francuza poprzednim turniejem zrobi swoje.

Millman – Mannarino Typ: 1 Kurs: 1.75 Bukmacher: Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button