Typy tenisowe na 20 lutego.

Na dzisiaj w dwóch częściach do zaproponowania mam dziesięć spotkań w ramach kilku różnych turniejów. W pierwszej odsłonie zajmiemy się turniejami rozgrywanymi w: Bergamo, Drummondville i Dubai.

Halep – Sabalenka

Sabalenka to tenisistka pochodząca z Białorusi. 21- letnia zawodniczka zajmuje bardzo wysokie 13 miejsce w rankingu WTA. W przeciągu kariery zwyciężyła w pięciu singlowych i jednym deblowym turnieju rangi ITF. W 2019 roku zwyciężyła w turnieju w Shenzen pokonując tam w finale Riske. Jej bilans na wszystkich nawierzchniach w 2020 roku to 6-4. Na kortach twardych ma 6 wygranych i 3 porażki. Na tym turnieju Białorusinka w pierwszej rundzie pokonała Sakkari 2-1 a w kolejnej odprawiła po bardzo dobrym meczu Mertens 2-0.

Z drugiej strony takiej zawodniczki jak Halep nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Do niedawna liderka światowego rankingu kobiet.zwyciężczyni French Open 2018 i Wimbledonu 2019 w grze pojedynczej, liderka rankingu WTA od 9 października 2017 do 28 stycznia 2018 oraz od 26 lutego 2018 do 27 stycznia 2019.
Aktualnie plasuje się na drugim miejscu. Na swoim koncie ma mnóstwo wygranych turniejów. W tym roku bardzo dobra forma tej zawodniczki. 7 wygranych spotkań i tylko dwie porażki. W Australian Open Rumunka dotarła do półfinału rozgrywek przegrywając dopiero z Muguruza.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W pierwszym pojedynku Simona pokonała Jabeur 2-1. Zawodniczka zawsze powoli wchodzi w turnieje i z meczu na mecz gra coraz to lepiej.Obie tenisistki są w dobrej formie co odzwierciedlają osiągane przez nie wyniki. Ja jednak uważam, że kursy 2 są znacznie przesadzone na Halep i dlatego jest to spore value.

Halep – Sabalenka Ty: 1 Kurs: 2.07 Bukmacher: Betclic

Baldi – Tseng

Kolejnym turniejem tym razem rozgrywanym w Beragmo będzie Challenger mężczyzn. W pierwszym opisanym przeze mnie pojedynku zmierzą się Baldi z Tseng.

Baldi to zawodnik pochodzący z Włoch. 24-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 243 miejsce. Wygrał po jednym turnieju rangi ATP Challenger Tour w singlu i deblu.
W rankingu gry pojedynczej najwyżej był na 165 miejscu. W tym roku Filipo na swoim koncie ma zaledwie trzy wygrane i cztery porażki. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał Nejedly 2-0. W Bergamo do tej pory grał jeden raz i miało to miejsce w 2018 roku, gdzie w/w zawodnik nie zdołał przejść przez kwalifikację.

Jego przeciwnikiem będzie Tseng – tenisista pochodzący z Taipei. Zaledwie 18-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 301 miejsce. Na swoim koncie Chun ma siedem wygranych i dwie porażki. na tych zawodach Tseng rozegrał już trzy spotkania. Na samym początku w kwalifikacjach do turnieju głównego pokonał Nejedly 2-0. W dwóch pozostałych rundach odprawił Borg i Trungelliti.

W tym pojedynku uważam,że Tseng wygra to spotkanie. Chun jest w bardzo dobrej formie w przeciwieństwie do jego dzisiejszego przeciwnika. na tym turnieju gra naprawdę solidnie co pokazują wyniki.

Baldi – Tseng Typ:2 Kurs: 1.52 Bukmacher: Fortuna

Krstin – Marcora

Drugim pojedynkiem na turnieju we Włoszech będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Marcora a Krstin.

Marcora to zawodnik pochodzący z Włoch. 30-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 150 miejsce. Na swoim koncie Roberto ma 11 wygranych turniejów rangi ITF. W zawodach Challenger rozegrał pięć finałów niestety żaden z nich nie został przez niego wygrany. W tym roku Włoch jest w bardzo dobrej formie z trzynastoma wygranymi na koncie. W ubiegłym roku w Bergamo doszedł do finału, gdzie musiał uznać wyższość Sinner. W pierwszej rundzie pokonał Zeppieri bez żadnych problemów 2-0.

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Krstin – zawodnik pochodzący z Serbii. 25-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 235 miejsce. Pedja w swojej karierze ma 15 wygranych turniejów. Większość z nich bo 14 była w zawodach rangi ITF. W tym roku Serb rozegrał dopiero pięć spotkań z czego wygrał trzy.Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał De Greef 2-0.

Obaj panowie do tej pory spotkali się ze sobą jeden raz i miało to miejsce w 2014 roku. Wówczas zwyciężył Marcora. Patrząc na formę obu zawodników od początku bieżącego roku uważam,że to Marcora bez problemów pokona swojego rywala.

Krstin – Marcora Typ: 2 Kurs: 1.30 Bukmacher: Fortuna

Koepfer – Watanuki

W kolejnym turnieju rozgrywanym w Drummondville w hali w bezpośrednim starciu zmierzą się Koepfer i Watanuki.

Koepfer to zawodnik pochodzący z Niemiec. 25-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje wysokie 92 miejsce. W swoim dorobku Dominik ma 5 wygranych turniejów. W Większości były to zawody rangi ITF. W tym roku bilans ze wszystkich nawierzchni tego gracza to siedem wygranych i cztery porażki. 2020 rok Koepfer zaczął od turnieju w Australii, gdzie dotarł do ćwierćfinału. Następnie swoich sił próbował w Szlemie, gdzie już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Martinez. W kolejnych zawodach w Dallas osiągnął półfinał rozgrywek. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał Kirchheimer 2-1.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Watanuki – tenisista pochodzący z Japoniii. Zaledwie 21-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 214 miejsce. W tym roku Yosuke jest w bardzo dobrej formie z dziesięcioma wygranymi i czterema porażkami. Jego najlepszymi turniejem w tym roku był Challenger rozgrywany w Cleveland, gdzie dotarł aż do finału rozgrywek. Tam po 3-setowej batalii doznał porażki. W pierwszej rundzie na tym turnieju pokonał Blancaneaux 2-1.

W tym pojedynku uważam,że to Japończyk jest w lepszej dyspozycji niż jego przeciwnik i to jego typuję jako zwycięzce tego starcia.

Koepfer – Watanuki Typ: 2 Kurs: 1.88 Bukmacher:

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button