Typy Tenisowe na 26.02.109r. Turniej Challenger Indian Wells

Tym razem dwie propozycje na dzisiaj z turnieju mężczyzn rangi Challenger w Indian Wells. W w/w spotkaniach zagrają Bolt z Krstin oraz Redlicki z Escobedo.

Bolt – Krstin

Pedja Krstin to zawodnik pochodzący z Serbii mający 24 lata. Tenisista, który głównie grywa w turniejach rangi ITF i czasami w Challengerach. Na swoim koncie ma 15 wygranych imprez ( 14 ITF i 1 Challenger). Ten rok kalendarzowy nie wygląda póki co dobrze jeżeli chodzi o Pedja. Dotychczas rozegrał tylko 5 spotkań, z których przegrał 3. W 1/32 finału Indian Wells pokonał Bemelmans 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Bolt Alex, który ma 26 lat i pochodzi z Australii. Największym osiągnięciem tego zawodnika były zawody w Szlemie w grze podwójnej w Australian Open, gdzie osiągnął ćwierćfinał i wygrana Challenger w grze podwójnej w Chinach. Na swoim koncie Alex ma 5 wygranych turniejów (3 ITF i 2 Challenger). W tym sezonie rozegrał siedem spotkań na twardej nawierzchni z których wygrał trzy.

Moim zdaniem Alex jest lepszym zawodnikiem niż Krstin. Dowodem na to jest pokonanie w tym roku takich zawodników jak: Sock czy Simon w Australian Open.

Bolt – Krstin Typ: 1 Kurs: 1.70 Bukmacher: Totolotek

Redlicki – Escobedo

Michael Redlicki to zawodnik pochodzący z USA. Ma 25 lat. W tym roku na twardej nawierzchni ma bardzo dobry bilans 7-2. Najpierw dotarł do finału Challenger w Orlando, gdzie przegrał z King. Następnie w tej samej rangi turnieju w 2 rundzie w Morelos odpadł z Giraldo S. W tym turnieju musiał przebrnąć kwalifikację, gdzie łatwo wygrał z Sarkissian 6-3 6-3.

Jego przeciwnikiem będzie także tenisista pochodzący z USA Escobedo. Ten rok kalendarzowy jest bardzo słaby w wykonaniu Ernesto. Dotychczas rozegrał 8 spotkań i tylko 2 z nich potrafił wygrać. Ostatni jego mecz miał miejsce w turnieju Morelos w Meksyku, gdzie dość niespodziewanie przegrał z Lopez V. (552 miejsce w rankingu).

W tym spotkaniu idę w stronę Redlicki, który jest w dużo lepszej formie od swojego rówieśnika.

Redlicki – Escobedo Najpewniejszy Typ: Redlicki wygra seta Kurs : 1.39 Bukmacher: Fortuna

Typ Value: Redlicki wygra mecz Kurs: 1.97 Bukmacher: FortunaR

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button