Typy tenisowe na 6 marca.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam dwa spotkania mężczyzn w ramach dwóch różnych turniejów/ W pierwszym z nich w zawodach rozgrywanych w Indian Wells Giron zmierzy się z Nakashima. W kolejnym spotkaniu w ramach turnieju rozgrywanego w Meksyku King podejmie Vukic.

Giron – Nakashima

Giron- tenisista pochodzący z USA. 26-letni zawodnik zajmuje w rankingu ATP 104 miejsce. W całej swojej dotychczasowej karierze w/w zawodnik na swoim koncie ma pięć zdobytych turniejów rangi Challenger i ITF. W tym roku Marcos znajduje się w dobrej formie o czym świadczą osiągane przez niego wyniki. Na swoim koncie ma 9 wygranych i 6 porażek. Na kortach twardych 8-5. W przeszłości wystąpił dwa razy na tym turnieju a jego najlepszym rezultatem było dotarcie do 1/16. W tym roku już wiadomo,że będzie to jego najlepszy występ ponieważ Amerykanin pokonał dwóch rywali i dzisiaj powalczy o półfinał. Najpierw rozprawił się w dwóch setach z Peniston, następnie pokonał także w stosunku 2-0 Marcora.

Nakashima natomiast to zawodnik pochodzący z USA. 18-letni tenisista w rankingu zajmuje 255 miejsce. Do tej pory w swojej karierze wygrał dwa turnieje rangi ITF. W tym roku bilans w/w zawodnika ze wszystkich nawierzchni to 15 wygranych i 5 porażek. Na tym turnieju w trzech pierwszych rundach pokonał takich zawodników jak: Broady, Sugita i Caruso. W każdym z tych pojedynków Amerykanin nie stracił ani jednego seta, co więcej nie dał ani przez chwilę żadnemu rywalowi najmniejszych szans na przynajmniej równą walkę.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W tym pojedynku wyraźnym faworytem tej batalii jest młodszy Amerykanin, który znakomicie gra na tych zawodach.

Nakashima – Giron Typ: 1 Kurs: 1.35 Bukmacher: Totolotek

King – Vukic

King Kevin to 29-letni tenisista, który w rankingu ATP zajmuje 306 miejsce. Amerykański zawodowy tenisista grający głównie na zawodach rangi ATP Challenger Tour . W tym roku rozegrał dwanaście spotkań z czego sześć padło jego łupem. Na kortach twardych ma cztery wygrane i dwie porażki. W żadnym z dotychczasowych turniejów w/w zawodnik nie zdołał wygrać więcej niż jedno spotkanie. Na tym turnieju notuje swój najlepszy póki co występ w tym roku. W trzech pierwszych pojedynkach pokonał takich tenisistów jak: Oliveira, Schnur oraz Clezar.

Jego dzisiejszym rywalem w starciu o półfinał będzie Aleksandar Vukic – tenisista pochodzący z Australii. 23-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 244 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to jedenaście wygranych i sześć porażek. Swoich sił próbował nawet w Szlemie rozgrywanym w Australii, jednak w ostatniej rundzie kwalifikacyjnej musiał uznać wyższość Galan Riveros. Na tych zawodach rozgrywanych w meksyku idzie jak burza. Na samym początku pokonał Lenz, następnie odprawił Lopez a w ostatniej rundzie nie dał szans Tomic. Przypomnę,że ci dwaj ostatni zawodnicy to niegdyś ścisła czołówka światowego tenisa.

W tym bezpośrednim starciu uważam,że znakomicie prezentujący się |mlódy Australijczyk powinien poradzić sobie z King.

King – Vukic Typ: 2 Kurs: 1.51 Kurs: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button