Typy tenisowe na dzień 10.06.2019 r. Turniej panów w Stuttgart.

Na dzisiaj do zaproponowania mam dwa spotkania panów w Niemieckim turnieju w Stuttgarcie. Na przeciwko siebie staną: Kecmanovic i Kohlschreiber oraz Struff i Shapovalov.

Kohlschreiber – Kecmanovic

„Kolba” to jeden z gospodarzy, który zagra w tym turnieju przed własną publicznością co na pewno doda mu skrzydeł. W tym roku bilans na wszystkich nawierzchniach tego zawodnika to 17 wygranych i 13 porażek. W Stuttgarcie występował aż 14 razy. Dwa razy zaliczał tutaj finał, kilka razy ćwierćfinał czy 1/16. Niemiec to doświadczony już zawodnik, który dobrze radzi sobie na kortach trawiastych.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Kecmanovic – tenisista pochodzący z Serbii. Miomir ma zaledwie 19 lat i cała kariera dopiero się dla niego zaczyna. W tym roku bilans jego spotkań to 19 wygranych i 15 porażek. Od 2013 roku rozegrał tylko jedno spotkanie na kortach trawiastych co daje ogromną przewagę jego przeciwnikowi.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Spodziewam się jednostronnego spotkania i wygranej Niemca 2-0.

Kohlschreiber – Kecmanovic Typ: Kecmanovic nie wygra seta Kurs: 1.60 Bukmacher: Totolotek

Struff – Shapovalov

Struff – tenisista pochodzący z Niemiec. 25-latek sklasyfikowany jest na 38 miejscu w rankingu ATP. Jego bilans w tym roku to 18 zwycięstw i 14 porażek. To kolejny przedstawiciel Niemców na tym turnieju. W przeszłości Jan grywał tutaj siedem razy w tym dwukrotnie meldował się w 1/16 turnieju. Na ogół nie lubi kortów trawiastych i osiąga na nich bardzo słabe wyniki. W każdym roku oprócz 2013 ma bilans ujemny na w/w kortach.

Jego przeciwnikiem będzie Shapovalov – tenisista pochodzący z Kanady. W tym roku Denis ma bilans 16 wygranych i 13 porażek. Na tym turnieju wystąpił jeden raz i miało to miejsce rok temu, gdzie już w pierwszej rundzie przegrał z Gunneswaran 1-2. Na trawie radzi sobie na pewno lepiej niż Niemiec.

Tutaj idę w stronę młodego zawodnika pochodzącego z Kanady i mam nadzieję, że nie popełni takiej gafy jak rok temu przegrywając z dużo słabszym zawodnikiem.

Struff – Shapovalov Typ: Shapovalov Kurs: 1.80 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button