Typy tenisowe na dzień 12 czerwca.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam cztery spotkania w ramach pojedynków towarzyskich zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Blanch kontra – Cid Subervi, Torpegaard kontra Wolf, Loeb kontra Osuigwe oraz Dolehide kontra Di Lorenzo.

Blanch – Cid Subervi

Blanch – zawodnik pochodzący z USA. 22-letni tenisista ma 188 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 240 miejsce. W całej swojej karierze na swoim koncie Blanch ma dwa trofea po wygraniu zawodów rangi Challenger. Od początku roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia dziewięć wygranych i dwanaście porażek. Od samego początku tego sezonu zawodnik znajduje się w wyśmienitej formie o czym potwierdzają jego wyniki. Ostatnie dwa spotkania jakie rozegrał Blanch zostały przez niego wygrane przeciwko Karlovskiy oraz Cerretani.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Cid Subervi – zawodnik pochodzący z Dominikany. 26-letni tenisista ma 193 cm wzrostu a jego głównym atutem jest bardzo mocny serwis. Praworęczny zawodnik w rankingu ATP zajmuje 219 miejsce. W tym sezonie bilans spotkań Roberto to dwadzieścia cztery zwycięstwa i siedemnaście porażek. Podczas epidemii rozegrał dwadzieścia osiem spotkań z których siedemnaście padło jego zwycięstwem. W ostatnim czasie, gdy przyszło mu się mierzyć z solidnymi tenisistami to wyglądało to kiepsko. Na cztery pojedynki wygrał tylko jeden raz przeciwko Eubanks. Porażek natomiast doznał w meczach z Fratangelo, Popko i McDonald.

Obaj panowie zmierzyli się ze sobą siedmiokrotnie i aktualny bilans to 4-3 dla Blanch. Podczas epidemii zagrali ze sobą dwa razy. Najpierw Blanch pokonał rywala 2-0 a w rewanżu było na odwrót.

W dzisiejszym pojedynku stawiam na Blanch.

Blanch – Cid Subervi Typ:1 Kurs: 1.55 Bukmacher: Betclic

Torpegaard – Wolf

Torpegaard – zawodnik pochodzący z Danii. 26-letni tenisista ma 193 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. Jego głównym atutem jest mocny serwis. W rankingu ATP zajmuje 170 miejsce. W całej swojej karierze w/w zawodnik wygrał trzy turnieje rangi Challenger. W tym roku bilans Miael na wszystkich nawierzchniach to jedenaście wygranych i osiem porażek. W 2020 roku zawodnik wygrał jeden turniej rangi Challenger w Cleveland pokonując w finale Watanuki.

Po długiej przerwie Duńczyk powrócił na korty i zdołał rozegrać trzy spotkania przeciwko Wolf. W/w pojedynki miały miejsce na mączce i zakończyły się porażkami Mikael.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Wolf – zawodnik pochodzący z USA. 21-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 144 miejsce. Na swoim koncie ma pięć zdobytych trofeów ( 4 Challenger i jeden ITF). Od początku bieżącego roku Wolf gra znakomicie o czym świadczy jego bilans dziewiętnastu wygranych i tylko trzech porażek. W 2020 roku wygrał dwa turnieje rangi Challenger pokonując między innymi takich zawodników jak: Kavcic, Sugita, Muller, Ward czy Istomin. Po przerwie spowodowanej epidemią Wolf rozegrał cztery pojedynki na mączce, gdzie wygrał wszystko.

Tutaj idę w stronę Wolf, który już podczas tej epidemii ograł rywala trzykrotnie i także dzisiaj nie powinien mieć żadnych problemów.

Wolf – Torpegaard Typ: 1 Kurs: 1.41 Bukmacher: Fortuna

Loeb – Osuigwe

Osuigwe to zawodniczka pochodząca z USA. Zaledwie 18-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 143 miejsce. Ma 168 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W tym roku Amerykanka jest w kiepskiej formie co widać po osiąganych przez nią wynikach. Zdołała wygrać zaledwie trzy spotkania i doznała sześciu porażek. Podczas epidemii w spotkaniach towarzyskich zagrała pięć razy z czego tylko w dwóch spotkaniach udało się jej triumfować.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Loeb – zawodniczka pochodząca z USA. 25-letnia tenisistka ma 168 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu WTA Jamie zajmuje 277 miejsce. Na swoim koncie w/w zawodniczka ma osiem wygranych turniejów singlowych oraz deblowych rangi ITF. W tym roku bilans wszystkich spotkań Loeb to jedenaście wygranych oraz czternaście porażek. Po przerwie związanej z epidemią zawodniczka powróciła na korty i rozegrała dziesięć spotkań w których zdołała wygrać tylko trzy.

W tym pojedynku nieznaczną faworytką powinna być według mnie Loeb.

Loeb – Osuigwe Typ: 1 Kurs: 2.15 Bukmacher: STS

Dolehide – Di Lorenzo

Dolehide – zawodniczka pochodząca z USA. 21-tenisistka ma 178 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. Caroline – finalistka juniorskiego US Open 2016 w grze podwójnej dziewcząt. W rozgrywkach zawodowych zadebiutowała we wrześniu 2013 roku, biorąc udział w turnieju rangi ITF, w Hilton Head Island. Zwyciężyła w sześciu turniejach w grze pojedynczej i w siedmiu w grze podwójnej rangi ITF.

W 2016 roku osiągnęła finał w US Open grze podwójnej dziewcząt. W tym roku bilans spotkań młodej zawodniczki to dwanaście wygranych i osiem porażek. Po długiej przerwie zawodniczka powróciła na korty w bardzo dobrym stylu wygrywając z Siegemund,Loeb i Osuigwe 2-0. Doznała do tej pory jednej porażki.

Jej przeciwniczką będzie Di Lorenzo – zawodniczka pochodząca z USA. 22-letnia tenisistka ma 170 cm wzrostu i jest zawodniczką leworęczną. W rankingu WTA zajmuje 128 miejsce. W 2020 roku jej bilans ze wszystkich spotkań to dziesięć wygranych i siedem porażek. Po przerwie związanej z epidemią Francesca powróciła na korty i rozegrała sześć spotkań w których wygrała z każdym przeciwnikiem.

Dla obu pań będzie to pierwszy oficjalny bezpośredni pojedynek. Osobiście uważam, że Dolehide to lepsza zawodniczka i patrząc na formę podczas tej epidemii zarówno Dolehide jak i Di Lorenzo grają bardzo dobrze, jednak z uwagą na to iż Di lorenzo grała przeciwko słabym rywalkom czego nie można powiedzieć o jej zawodniczce.

Dolehide – Di Lorenzo Typ:1 Kurs: 1.80 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button