Typy tenisowe na dzień 13 stycznia. Australian Open.

Na środę do zaproponowania mam dwa pojedynki pań w ramach kwalifikacji do Australia Open. W meczach bezpośrednich spotkają się: Tan kontra Cocciaretto oraz Hibi kontra Rakhimova.

Tan – Cocciaretto

Cocciaretto to włoska tenisistka, reprezentantka kraju w Pucharze Federacji. W przeciągu swojej kariery zwyciężyła w czterech singlowych i jednym deblowym turnieju rangi ITF. Najwyżej w rankingu WTA była sklasyfikowana na 167. miejscu w singlu (18 listopada 2019) oraz na 416. miejscu w deblu (30 września 2019).

Młoda 19-letnia zawodniczka to wielki Włoski talent. W ubiegłym sezonie jej bilans ze wszystkich nawierzchni to 22 wygrane i 13 porażek. Do tego turnieju musi przejść kwalifikację. W dwóch pierwszych rundach pokonała Ce i Benoit. W ubiegłym roku swoją przygodę zakończyła na pierwszej rundzie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jej przeciwniczką będzie Tan Harmony – zawodniczka pochodząca z Francji. W swojej karierze zwyciężyła w sześciu singlowych i jednym deblowym turnieju rangi ITF.  Najwyżej w rankingu WTA  w singlu sklasyfikowana była na 217. miejscu (26 sierpnia 2019) i w deblu na 390. miejscu (1 lipca 2019).

23-letnia tenisistka aktualnie jest na 234 miejscu. W ubiegłym sezonie zanotowała 30 wygranych i 21 porażek. Na tych kwalifikacjach idzie jak burza nie dając żadnych szans swoim rywalkom. W dwóch pierwszych meczach odprawiła Kiick oraz McNally.

Dla obu pań będzie to pierwszy oficjalny bezpośredni pojedynek i uważam, że tan zakwalifikuje się do turnieju głównego.

Tan – Cocciaretto Typ: 1 Kurs: 1.90 Bukmacher: Betclic

Hibi – Rakhimova

Kolejnym pojedynkiem będzie bezpośredni mecz pomiędzy Hibi a Rakhimowa, który zaplanowany jest na godzinę 10:00.

Hibi to zawodniczka pochodząca z Japonii. 24-letnia tenisistka ma 165 cm wzrostu i jest praworęczna. W rankingu WTA aktualnie zajmuje 182 miejsce. W przeciągu kariery zwyciężyła w ośmiu singlowych i jednym deblowym turnieju rangi ITF. 3 lutego 2020 roku zajmowała najwyższe miejsce w rankingu singlowym (157).

W ubiegłym sezonie jej bilans ze wszystkich nawierzchni to zaledwie siedem wygranych i trzynaście porażek. Japonka swoich sił próbowała tutaj już dwukrotnie i za każdym razem niestety nie udało się jej zakwalifikować do turnieju głównego. W tym roku w dwóch pierwszych spotkaniach pokonała Gerlach i You.

Jej dzisiejszą rywalką będzie Rakhimova – zawodniczka pochodząca z Rosji. Młoda 19-letnia utalentowana tenisistka w rankingu WTA zajmuje 155 miejsce. W ubiegłym roku jej bilans na wszystkich nawierzchniach to 16 wygranych i 10 porażek.Tutaj w kwalifikacjach ograła w dwóch pierwszych rundach Golubic oraz Wang. W obydwu spotkaniach Rosjanka nie była faworytką a mimo to nie dała żadnych szans swoim rywalkom.

W tym spotkaniu idę zdecydowanie w stronę Rosjanki, która ten mecz powinna wygrać bez większych problemów.

Hibi – Rakhimova Typ: 2 Kurs: 1.42 Bukmacher: Betclic

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button