Typy tenisowe na dzień 16 października. Turniej w Las vegas i Antwerp.

Na dzisiaj do zaproponowania mam cztery spotkania mężczyzn. Jedno zostanie rozegrane w ramach turnieju ATP w Antwerp. trzy pozostałe to zawody rangi Challenger w Las Vegas. Wybrane pojedynki to: Tsonga- Simon, Broady – Krueger, King- Giron, King – Peniston.

Tsonga – Simon

Tsonga w tym sezonie ma bardzo dobry bilans,40 wygranych i 18 porażek. W tym roku rozegrał kapitalny turniej we Francji,który w konsekwencji wygrał. Po turniejach w Europie,przeniósł się do Ameryki. Tam musiał przebrnąć kwalifikację ze względu na jeszcze słaby ranking spowodowany absencją w ubiegłym roku z powodu kontuzji. Po turniejach na mączce i trawie Francuz powrócił na grę na hali oraz twardych kortach. W ostatnim czasie wygrał dwa turnieje. Pierwszy rangi ATP, który rozgrywany był w Metz, następnie zawody rangi Challenger w Cassis. na tym turnieju pokonał w pierwszej rundzie Sonego 2-0.

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Simon – tenisista pochodzący z Francji. 34-letni zawodnik zajmuje 47 miejsce w rankingu ATP. W tym roku na swoim koncie ma 26 wygranych i 24 porażki. Najwyżej sklasyfikowany w rankingu singlistów był na 6. miejscu w styczniu 2009 roku. W swojej zawodowej karierze w grze pojedynczej ma 14 zdobytych trofeów. W ostatnim czasie Gilles nie jest w najlepszej formie. Praktycznie w każdym turnieju odpadał w pierwszej albo drugiej rundzie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania jest w znacznie lepszej dyspozycji Tsonga.

Tsonga – Simon Typ: 1 Kurs: 1.35 Bukmacher: Betclic

Broady – Krueger

Broady to zawodnik pochodzący z Wielkiej Brytanii. 25-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 272 miejsce. na swoim koncie w tym roku ma 38 wygranych i 27 porażek. Na kortach twardych jego bilans to 29 wygranych i 13 porażek. W przeszłości grał na tym turnieju trzy razy, gdzie raz dotarł do finału rozgrywek. W tym roku w Las Vegas w swoim pierwszym spotkaniu pokonał Cid S. 2-1.

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Krueger- tenisista pochodzący z USA. 25-letni zawodnik w rankingu jest na 200 miejscu. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 20 wygranych i 26 porażek. Na kortach twardych ma 13 wygranych i 17 porażek. Na tymturnieju grał dwukrotnie i nigdy nie udało mu się awansować dalej niż pierwsza runda.

W moim odczuciu faworytem do wygrania tego pojedynku jest Broady, który znajduje się w o wiele lepszej dyspozycji niż jego przeciwnik. Ostatnio obaj panowie spotkali się ze sobą w 2017 roku i tam górą był Broady wygrywając mecz 2-0.

Broady – Krueger Typ: 1 Kurs: 1.73 Bukmacher: Fortuna

K. King – Giron

Giron- tenisista pochodzący z USA. 26-letni zawodnik zajmuje w rankingu ATP 127 miejsce. W tym roku Marcos znajduje się w znakomitej formie o czym świadczą osiągane przez niego wyniki. Na swoim koncie ma 40 wygranych i 23 porażki. Na kortach twardych 22-11. W przeszłości wystąpił jeden raz na tym turnieju i doszedł do 1/16. Jego ostatni turniej miał miejsce w Tiburon i tam odpadł w 1/16 przegrywając z Kwiatkowski.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie K. King – zawodnik pochodzący z USA. 28-letni tenisista w rankingu zajmuje 330 miejsce. W tym roku jego bilans patrząc na wszystkie nawierzchnie to 29 wygranych i 25 porażek. Na kortach twardych ma 27-20.W tym roku w/w zawodnik dotarł tylko jeden raz do finału turnieju rangi ITF. Tam wówczas przegrał z Struvay 0-2.

Faworytem do wygrania tego spotkania jest zdecydowanie Giron.

King – Giron Typ: 2 Kurs: 1.47 Bukmacher: Fortuna

Peniston – King D.

Peniston to zawodnik pochodzący z Wielkiej Brytanii. 23-letni tenisista w rankingu zajmuje 378 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 43 wygrane i 20 porażek. Na kortach twardych ma natomiast 29 wygranych i 9 porażek. Na swoim koncie w tym roku ma rozegrane cztery finały w turniejach rangi ITF, z czego zwyciężył w dwóch. Na tym turnieju w pierwszej rundzie pokonał Draper 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie King – tenisista pochodzący z Barbados. Darian sklasyfikowany w rankingu jest na miejscu 162. W grze pojedynczej wygrał 3 turnieje rangi ATP Challenger Tour. W rankingu gry pojedynczej najwyżej był na 106. miejscu (8 maja 2017). W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 33 wygrane i 23 porażkii. W tym turnieju grał trzykrotnie. jego najlepszym rezultatem był ćwierćfinał.

Peniston to tenisista,który powoli swoich sił próbuje w turniejach rangi Challenger. Na przeciw niego staje bardzo dobry tenisista i według mnie na dzień dzisiejszy przynajmniej o klasę lepszy dlatego stawiam na King.

Peniston – King Typ: 2 Kurs: 1.40 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button