Typy tenisowe na dzień 17 kwietnia.

Na sobotę do zaproponowania mam pięć spotkań tenisowych zarówno wśród panów jak i pań. Na sam początrk bliżej przyjrzymy się turniejowi rozgrywanemu w Split2, gdzie Żuk podejmie Ymera. Następnie w zawodach ITF w Reus Mochizuki zagra z Nava. Kolejnym turniejem będzie Cairo w Egipcie, gdzie w bezpośrednich starciach zmierzą się: Samir kontra Avanesyan oraz Zolotareva kontra Shimizu. W ostatnim pojedynku Martin podejmie Martineau.

Pewniaki na mecze tenisowe - 29 listopada (czwartek)

Żuk – Ymer

Ymer- zawodnik pochodzący z Szwecji. 25-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 207 miejsce. W ubiegłym roku bilans Eliasa to trzynaście wygranych i dwanaście porażek. Ymer jako junior osiągnął finał Orange Bowl. Na swoim koncie ma jeden zdobyty tytuł w grze podwójnej w ATP 500 Series. W tym roku Szwed zgromadził osiem wygranych spotkań i pięć porażek. Dotychczas grając w kilku zawodach nie zabłysnął. Średnio wygrywał po jednym meczu i już w następnej rundzie żegnał się z turniejem. Tutaj w Splicie rozgrywa swój najlepszy turniej. W drodze do półfinału pokonał takich tenisistów jak: Muller, Serdarusic i Ilkel.

Jego przeciwnikiem będzie Żuk – polski tenisista, reprezentant kraju w ATP CUP i Pucharze Davisa, triumfator profesjonalnych turniejów rangi ITF oraz Futures, złoty medalista Mistrzostw Polski seniorów. 22-letni utalentowany zawodnik w rankingu ATP sklasyfikowany jest na 212 pozycji. Kacper mierzy 183 cm wzrostu i jego największym atutem jest nienaganna technika oraz szybkie poruszanie się po korcie. W tym sezonie Polak na swoim koncie zanotował 20 wygranych i 6 porażek.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Od początku bieżącego roku Żuk gra bardzo równo i punktuje praktycznie w każdych zawodach. Trzy pierwsze turnieje to ćwierćfinały, następnie w marcu zdołał dojść do finału w Petersburgu, gdzie niestety musiał uznać wyższość Tiurnev. Na tych zawodach musiał przebrnąć przez kwalifikacje w których pokonał Policjak i Lamasine. W pierwszej rundzie turnieju głównego odprawił Rosol a w dwóch kolejnych odprawił Marterer i Vukic. Polak w tym roku robi wielką furorę pokonując zawodników lepszych od siebie i jeżeli tak dalej się będzie rozwijał to już niedługo będzie stawał w szramki przeciwko najlepszym w zawodach najwyższej rangi.

Idę za ciosem i stawiam po raz kolejny na Polaka, który pokonując Ymera będzie miał szansę wygrać cały turniej w Chorwacji.

Żuk – Ymer Typ:1 Kurs: 1.71 Bukmacher: PZBUK

Mochizuki – Nava

Mochizuki to zawodnik pochodzący z Japonii. 17-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 525 miejsce. Shintaro dopiero co zaczyna swoją przygodę w zawodowym tenisie. Jego wyniki możemy śledzić od 2019, gdzie rozegrał już dwadzieścia spotkań. W tym sezonie Japończyk na swoim koncie zgromadził osiem zwycięstw i siedem porażek. Utalentowany młodzieniec w bieżącym roku potrafił wygrać z wyżej notowanymi zawodnikami takimi jak: Altmaier czy Gomez. Na tym turnieju rozgrywanym w Hiszpanii pokonał już Denolly, Fils i Nikles.

Jego przeciwnikiem będzie Nava – zawodnik pochodzący z USA. 19-letni tenisista mierzy 183 cm wzrostu i w rankingu ATP zajmuje 476 miejsce. Praworęczny Emilio w tym roku ma bilans dwudziestu trzech wygranych i tylko czterech porażek. Od samego początku sezonu Amerykanin gra wyśmienicie co potwierdzają osiągane przez niego wyniki. Na jego koncie w 2021 roku widnieje już jeden zdobyty turniej rangi ITF, który rozgrywany był w marcu. Tutaj aby móc wystąpić w głównej drabince musiał przebrnąć przez kwalifikacje. W drodze do półfinału rozegrał już sześć spotkań a to ostatnie przeciwko Borges było najlepsze w jego wykonaniu czym sprawił dużą niespodziankę.

Obaj panowie zagrają ze sobą dopiero po raz pierwszy. Ja tutaj w roli faworyta upatruje zdecydowanie Amerykanina, który jest w wyśmienitej formie.

Mochizuki – Nava Typ: 2 Kurs: 1.50 Bukmacher: Fortuna

Samir – Avanesyan

Tym razem przeniesiemy się do zawodów rozgrywanych w Cairo (Egipt), gdzie wśród pań zmierzą się Samir oraz Avanesyan. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 10:30.

Samir to zawodniczka pochodząca z Egiptu i jest to jedna z gospodyń tego turnieju. 23-letnia zawodniczka mierzy 170 cm, wzrostu i w rankingu WTA zajmuje 356 miejsce. Samir wygrał Mistrzostwa Afryki Juniorów w tenisie w 2013 roku. Zdobyła dwanaście tytułów w singlu i osiem w deblu zawodach rangi ITF. Sandra reprezentuje swój kraj w Fed Cup. W tym sezonie jej bilans to piętnaście wygranych i dziewięć porażek. Na kortach ziemnych młoda zawodniczka uwielbia grać i notuje tutaj zawsze bardzo dobre wyniki. Na tym turnieju gra wyśmienicie niszcząc po kolei każdą zawodniczkę, która tylko stanie jej na drodze. We wszystkich trzech pojedynkach nie straciła ani jednego seta.

Jej przeciwniczką będzie Avanesyan – zawodniczka pochodząca z Rosji. 18-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 613 miejsce. W bieżącym roku Elina zdołałą wygrać jeden turniej rangi ITF. Na swoim koncie do tej pory zgromadziła osiem zwycięstw i cztery porażki. W tych zawodach podobnie jak jej rywalka gra znakomicie i w dwóch ostatnich pojedynkach rozgromiła swoje rywalki oddając w sumie tylko dwa gemy.

W tej konfrontacji uważam, że kursy wystawione przez bukmacherów na Samir są przesadzone. Dla mnie powinno być tutaj równo i dlatego stawiam na ugranie minimum jednego seta przez gospodynie tych zawodów.

Samir – Avanesyan Typ: 1 ( +1,5 seta) Kurs: 1,55 Bukmacher: Fortuna

Zolotareva – Shimizu

Drugim spotkaniem kobiet w ramach turnieju rozgrywanego w Egipcie będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Zolotareva a Shimizu. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 10:30.

Zolotareva to zawodniczka pochodząca z Rosji. 19-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 679 miejsce. Młoda Anastasia dopiero co wkracza w świat tenisowy. Swoją przygodę seniorską rozpoczęła od 2018 roku. Co roku od tamtego momentu jej wyniki nie są najgorsze. W każdym z sezonów ma dodatni bilans spotkań co napawa optymizmem na kolejne lata kariery. Ten rok to jedenaście spotkań wygranych i dziesięć porażek. Najlepszymi wynikami w bieżącym sezonie było dwukrotne dotarcie do ćwierćfinałów rangi ITF. Na tych zawodach w trzech pierwszych spotkaniach pokonała Jebawy, Smith i Kolar.

Jej przeciwniczką będzie Shimizu – zawodniczka pochodząca z Japonii. 22- letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 870 miejsce. W tym roku Eri rozegrała siedem spotkań z czego pięć padło jej łupem. Na tym turnieju dokonała wielkiej niespodzianki w drugiej rundzie pokonując znacznie lepszą, rozstawioną z numerem drugim Park. Niewątpliwie dla Japonki jest to najlepszy turniej rozgrywany w tym roku.

Tutaj spodziewam się wygranej Shimizu, która gra na tych zawodach wyśmienicie a potwierdzeniem tego było pokonanie Park.

Zolotareva – Shimizu Typ:2 Kurs: 1.65 Bukmacher: Lvbet

Martin T. – Martineau

Ostatnim pojedynkiem na poranną sobotę będzie bezpośrednie starcie wśród panów. Martin podejmie Martineau w ramach półfinału turnieju rozgrywanego w Hiszpanii.

Martin Tiffon to zawodnik pochodzący z Hiszpanii. 21-letni tenisista mierzy 183 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 492 miejsce. Hiszpan uwielbia korty ziemne to na nich osiąga najlepsze rezultaty. W tym roku na jego koncie widnieje czternaście zwycięstw i siedem porażek. Najlepszym wynikiem w bieżącym roku było dotarcie do półfinału Turnieju rangi ITF. Na tych zawodach pokonał po kolei: Laurent, Lobato oraz Droguet.

Jego przeciwnikiem będzie Martineau – zawodnik pochodzący z Francji. 22-letni tenisista mierzy 183 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP matteo zajmuje 408 miejsce. Francuz najwięcej spotkań rozgrywa na kortach twardych i halowych. Na clayu owszem rozgrywa w każdym sezonie po kilkanaście spotkań nie mniej jednak nie czuje się na tej nawierzchni tak dobrze jak na hardzie. W tym roku jego bilans ogólny to szesnaście wygranych i osiem porażek. Na tych zawodach w drodze do półfinału pokonał: Bondarevskiy, Kravchcenko oraz Tatlot.

Patrząc na grę obu panów uważam, że to Hiszpan w tym pojedynku jest faworytem. Martin na clayu jest jak ryba w wodzie czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku. Pomimo iż obaj panowie grają na tych zawodach dobrze to ja więcej szans daję Hiszpanowi.

Martin – Martineau Typ:1 ( +1,5 seta) Kurs: 1.45 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button