Typy tenisowe na dzień 17 lutego. Spotkania mężczyzn w turnieju w Monastir.

W drugiej części typów tenisowych na jutrzejszy dzień do zaproponowania mam trzy spotkania w ramach turnieju mężczyzn rozgrywanego w Tunezyjskim Monastir. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Crawford kontra Kotzen, Onclin kontra Thirouin oraz Alves kontra Raisma.

Dobre typy na tenis - 19 listopada (poniedziałek)

Crawford – Kotzen

Pierwszym spotkaniem będzie bezpośredni mecz pomiędzy Crawford a Kotzen. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 9:00.

Crawford to zawodnik pochodzący z USA. 21-letni tenisista mierzy 180 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 623 miejsce. Ubiegły sezon to znakomite wyniki osiągane przez Olivera. Na szesnaście rozegranych spotkań wygrał aż piętnaście. Ten sezon póki co zaczął kiepsko od dwóch porażek i jednej wygranej. Turniej w Tunezji to znakomita okazja na przełamanie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego rywalem będzie Kotzen – zawodnik pochodzący z USA. 20-letni, praworęczny tenisista w rankingu ATP zajmuje 1079 miejsce. W ubiegłym sezonie na swoim koncie zdołał wygrać trzynaście spotkań oraz doznał ośmiu porażek. Wszystkie pojedynki rozegrał na kortach twardych. Jego najlepszym rezultatem w 2020 roku było osiągnięcie półfinału w turnieju rangi ITF. Ten rok zaczął od dobrej dyspozycji wygrywając siedem z dziewięciu meczy. Do tego turnieju musiał przebrnąć przez kwalifikację w których po kolei pokonał: Delic, Muller oraz Giacalone.

Dla obu panów będzie to pierwszy bezpośredni mecz. Osobiście w roli faworyta upatruje tutaj zdecydowanie Crawforda, który na dzień dzisiejszy posiada o wiele większe umiejętności niżeli jego rywal.

Crawford – Kotzen Typ:1 Kurs: 1.53 Bukmacher: Lvbet

Onclin – Thirouin

Kolejnym pojedynkiem w Monastir będzie bezpośredni mecz Onclina z Thirouin. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 9:00.

Onclin to tenisista pochodzący z Belgii. Zaledwie 19-letni, praworęczny zawodnik w rankingu ATP zajmuje 659 miejsce. W ubiegłym sezonie na jego koncie widniało dwanaście wygranych i dziesięć porażek. Bieżący rok Belg zaczął od porażki jednak potem pokazał klasę wygrywając pięć spotkań z rzędu. W ostatnich zawodach nie miał sobie równych i w konsekwencji wygrał cały turniej pokonując w finale Erler. Po dwudniowej przerwie powraca na kolejne zawody z myślą o dalszych sukcesach.

Jego przeciwnikiem będzie Thirouin – zawodnik pochodzący z Francji. Starszy od rywala o cztery lata Jean mierzy 188 cm wzrostu i w rankingu ATp zajmuje 617 miejsc. W ubiegłym roku rozegrał mnóstwo spotkań z końcowym bilansem 38-34. Ten sezon zaczął bardzo źle przegrywając dwa pojedynki przeciwko Dougaz i Petit.

Dla obu panów będzie to pierwsza bezpośrednia konfrontacja. W roli faworyta upatruję tutaj będącego w znakomitej formie Onclina.

Onclin – Thirouin Typ:1 Kurs: 1.40 Bukmacher: Fortuna

Alves – Raisma

Ostatnim pojedynkiem w turnieju rozgrywanym w Tunezji będzie konfrontacja Alvesa z Raisma. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 12:00.

Alves to zawodnik pochodzący z Brazylii. 20-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 546 miejsce. Ubiegły sezon to istny popis Mateusa ze znakomitym bilansem na koniec roku (45-15). Brazylijczyk uwielbia grać na kortach twardych i ma do tego znakomite predyspozycje. Ten rok zaczął kiepsko od dwóch porażek i jednej wygranej. Turniej w Monastir to znakomita okazja aby zaczął zdobywać punkty i zbierać kolejne triumfy w zawodach.

Jego rywalem będzie Raisma – zawodnik pochodzący z Estonii. Kenneth mierzy 193 cm wzrostu i jest graczem leworęcznym. W rankingu estończyk zajmuje 822 miejsce. Bieżący rok to cztery zwycięstwa i jedna porażka. Aby móc zakwalifikować się do tego turnieju głównego musiał przebrnąć przez kwalifikację. W trzech pierwszych rundach po kolei pokonywał: Marino, Neumayer oraz Ajavon.

Obaj panowie spotkali się ze sobą jeden raz i było to w 2019 roku na mączce. Wówczas w/w pojedynek wygrał Brazylijczyk na którego także i w tej konfrontacji stawiam.

Alves – Raisma Typ:1 Kurs: 1.48 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button