Typy tenisowe na dzień 18 sierpnia. Trzy spotkania mężczyzn w turnieju rozgrywanym w Todi.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam trzy spotkania mężczyzn w turnieju rozgrywanym we Włoskim mieście Todi. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Ficovich kontra Trungelliti, Gaston kontra Bagnis oraz Zeppieri kontra Olivo. Turniej rozgrywany jest na kortach ziemnych.

Ficovich – Trungelliti

Ficovich to tenisista pochodzący z Argentyny. 23-letni zawodnik ma 191 cm wzrostu i jest tenisistą praworęcznym. W rankingu ATP Juan zajmuje 203 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to sześć wygranych i sześć porażek. W bieżącym roku grał mało. Podczas przerwy związanej z epidemią Pablo nie rozegrał ani jednego spotkania. Dzisiaj przeciwko Trungelliti będzie to dla niego pierwszy oficjalny pojedynek po tak długiej przerwie. Ficovich to zawodnik, który 90% swoich spotkań rozgrywa na kortach ziemnych i potrafi na nich grać pod warunkiem, że jest w ciągu meczowym i dobrej formie czego nie można teraz o nim powiedzieć.

Jego przeciwnikiem będzie Trungelliti – zawodnik pochodzący z Argentyny. Marco to doświadczony już 30-letni tenisista mający 178 cm wzrostu. W rankingu ATP zajmuje 230 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to czternaście wygranych i sześć porażek. W przeciwieństwie do swojego przeciwnika Marco podczas pandemii nie marnował czasu i rozgrywał różne spotkania kontrolne.W w/w meczach spisywał się rewelacyjnie ogrywając każdego przeciwnika, który stanął mu na drodze. Starszy Argentynczyk również najwięcej swoich spotkań rozgrywa na mączce, gdzie czuje się najlepiej.

Obaj panowie spotkają się dzisiaj ze sobą po raz pierwszy. Osobiście uważam, że będący w znacznie lepszej dyspozycji i co najważniejsze w ciągu meczowym Trungelliti wygra to spotkanie.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ficovich – Trungelliti Typ:2 Kurs: 1.61 Bukmacher: Betclic

Gaston – Bagnis

Gaston to zawodnik pochodzący z Francji. Młody bo zaledwie 19-letni tenisista ma 173 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 227 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to trzynaście wygranych i dziesięć porażek. Podczas pandemii Hugo rozgrywał spotkania kontrolne w swoim kraju. Na dziesięć meczy zdołał wygrać siedem. Spotkania te rozgrywane były na kortach twardych. Jeżeli chodzi o mączkę to Gaston nie rozegrał ani jednego spotkania w bieżącym roku. Natomiast jeżeli spojrzymy o rok wstecz to zaobserwujemy bardzo dobry bilans tego tenisity właśnie na kortach ziemnych. Jednakże z tym uwzględnieniem iz były to mecze głównie w najniższej rangi turniejach ITF.

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Bagnis – niezwykle doświadczony zawodnik pochodzący z Argentyny. 30-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 134 miejsce. Na swoim koncie Facundo ma zdobyty jeden turniej najwyższej rangi oraz cztery Challenger. W tym roku jego bilans to osiem wygranych i sześć porażek. Bagnis uwielbia grać na mączce i to tutaj notuje swoje najlepsze wyniki.

W dzisiejszym spotkaniu Bagnis jest wyraźnym faworytem i nie wyobrażam sobie innego wyniku niżeli jego wygrana.

Bagnis – Gaston Typ:1 Kurs: 1.65 Bukmacher: STS

Zeppieri – Olivo

Zeppieri to zawodnik pochodzący z Włoch. Bardzo młody bo zaledwie 18-letni tenisista ma 185 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym. W rankingu ATP Giulio zajmuje 365 miejsce. Na swoim koncie w tym roku Włoch ma zaledwie dwie wygrane i trzy porażki. Podczas pandemii ogólnoświatowej nie rozegrał ani jednego spotkania. Ostatni mecz w jego wykonaniu miał miejsce 25 lutego.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Olivo – doświadczony już 28-letni tenisista. Renzo ma 180 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 208 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystich spotkań to dziewięć wygranych i sześć porażek. Argentynczyk podobnie jak jego dzisiejszy przeciwnik nie rozegrał ani jednego spotkania kontrolnego podczas pandemii.

W tym pojedynku opieram się na statystykach, formie oraz umiejętnościach jaki zawodnicy posiadają. Wyraźnym faworytem jest według mnie doświadczony już Olivo na którego bukmacherzy wystawili aż kursy w granicach 1.95.

Olivo – Zeppieri Typ:1 Kurs: 1.95 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button