Typy tenisowe na dzień 20 grudnia.

Na dzisiaj będą dwa wpisy z tenisowych typów. Pierwszy z nich będzie dotyczył kobiet i rozgrywanego turnieju w Limoges. Tam w bezpośrednich pojedynkach zagrają: Cirstea – Gibbs, Alexandrova – Bogdan, Teichmann – Sasnovich i Samsonova – Minnen.

Cirstea – Gibbs

Cirstea – tenisistka pochodząca z Rumunii. 29-letnia zawodniczka w rankingu światowym kobiet zajmuje 74 miejsce. W tym roku na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma 21 wygranych i 21 porażek. Na kortach twardych natomiast 9-10.

W całej swojej karierze Sorana zdołała zagrać w pięciu finałach WTA z czego tylko jeden padł jej łupem. W grze deblowej natomiast na swoim koncie ma dziesięć finałów i pięć wygranych. Na tym turnieju grała tylko raz i było to w 2016 roku, gdzie po porażce z Korpatsch odpadła w 1/16. W tym roku już poprawiła swój rezultat bowiem w dwóch pierwszych rundach odniosła zwycięstwa. Najpierw pokonała Maria a następnie Sorribes.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Gibbs – tenisistka pochodząca z USA. Starty na zawodowych kortach rozpoczęła w roku 2007, w wieku czternastu lat, biorąc udział w turnieju rangi ITF w Fort Worth, na którym dotarła do drugiej rundy. Tego samego roku, w Meksyku wygrała swój pierwszy turniej w grze singlowej, pokonując w finale Maríę Fernandę Álvarez Terán. W sumie wygrała siedem turniejów singlowych i pięć deblowych rangi ITF.

W rankingu kobiet Nicole zajmuje 142 miejsce. Jej dorobek w tym roku ze wszystkich nawierzchni to 32 wygrane i 18 porażek. Na tym turnieju rozegrała trzy spotkania w których pokonywała po kolei: Melnikova, Zidansek i Ponchet.

Faworytką według mnie w tym pojedynku jest Cirstea.

Cirstea – Gibbs Typ: 1 Kurs: 1.51 Bukmacher: Fortuna

Alexandrova – Bogdan

Alexandrova to zawodniczka pochodząca z Rosji. 24-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 42 miejsce. W tym roku jej bilans ze wszystkich nawierzchni to 41 wygranych i 27 porażek. Na kortach twardych natomiast ma 16 wygranych i 12 porażek. Na swoim koncie w całej karierze ma 15 rozegranych finałów w turniejach rangi ITF z czego siedem wygrała. W zawodach najwyższej rangi WTA Tour zdobyła dwa tytuły w Limoges. W tym roku jej najlepsze wyniki to dwa razy półfinał, najpierw w Budapeszcie a ostatnio w Seoul.

Na tym turnieju w/w zawodniczka uwielbia grać co pokazują osiągane przez nią wyniki. Na cztery występy w Limoges zwyciężyła dwa razy. W tym roku pokonała już Niculescu i Dodin.

Jej przeciwniczką będzie Bogdan – zawodniczka pochodząca z Rumunii. 27-letnia tenisistka w rankingu zajmuje 105 miejsce. W tym roku na swoim koncie Ana ma 38 wygranych i 22 porażki. Na tym turnieju pokonała Rus i Pera.

Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, że zdecydowaną faworytką jest kapitalna Alexandrova, która pod każdym względem przewyższa swoją rywalkę.

Alexandrova – Bogdan Typ: 1 Kurs: 1.51 Bukmacher: Betclic

Teichmann – Sasnovich

Teichmann to Szwajcarska tenisistka, zwyciężczyni US Open w grze podwójnej dziewcząt z 2014 roku, złota medalistka igrzysk olimpijskich młodzieży w Nankinie (2014).
Zawodową karierę na kortach rozpoczęła w marcu 2012 roku, biorąc udział w turnieju rangi ITF w Fallanden. W sierpniu 2013, w Caslano, wygrała swój pierwszy turniej w grze podwójnej rangi ITF. W sumie wygrała sześć turniejów singlowych i pięć deblowych rangi ITF.

Jako juniorka została zwyciężczynią US Open w 2014 roku w grze podwójnej dziewcząt (w parze z İpek Soylu). W tym roku młoda zawodniczka na swoim koncie ma 33 zwycięstwa i 23 porażki. Na kortach twardych i halowych ma bilans ujemy. O ile znakomicie radzi sobie na mączce to właśnie na kortach twardych gra bardzo kiepsko odnosząc fatalne wyniki.

Sasnovich to zawodniczka pochodząca z Białorusi. W rankingu światowym zajmuje 67 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 20 wygranych i 22 porażki. Sasnovich wygrała jedenaście turniejów singlowych i siedem deblowych tytułów na zawodach ITF . 10 września 2018 r. uzyskała najwyższy w karierze ranking w singlu (30).
Grając dla Białorusi w Pucharze Fed , Sasnovich ma 21–13.

Faworytką według mnie w tym pojedynku jest Sasnovich, która znakomicie radzi sobie na tym turnieju.

Sasnovich – Teichmann Typ: 1 Kurs: 1.45 Bukmacher: STS

Samsonova – Minnen

Samsonova jest rosyjską tenisistką.
Jej najwyższy w karierze ranking WTA to 123 miejsce w singlu, osiągnięte 5 sierpnia 2019 r. i 666 w deblu, ustalone na 7 sierpnia 2017 r.
Samsonova zdobyła cztery tytuły singlowe i dwa tytuły debla na Tour kobiet ITF . Swój pierwszy większy tytuł ITF zdobyła na L’Open 35 de Saint-Malo w 2018 roku .

W tym roku zawodniczka w rankingu zajmuje 135 miejsce i jej bilans ze wszystkich nawierzchni to 36 wygranych i 28 porażek. Na tym turnieju pokonała Cornet i Giorgi.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Minnen – tenisistka pochodząca z Belgii. Greetje w rankingu kobiet zajmuje 118 miejsce. Jej bilans w 2019 roku ze wszystkich nawierzchni to 47 wygranych i 24 porażki. Na tym turnieju pokonała Burel i Parmentier.

Faworytką w tym spotkaniu do zwycięstwa jest pozostająca w znakomitej formie Samsonova.

Samsonova – Minnen Typ: 1 Kurs: 1.95 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button