Typy tenisowe na dzień 21 sierpnia. Spotkania mężczyzn.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam kolejne trzy spotkania w ramach turnieju kwalifikacyjnego rozgrywanego w Cincinnati. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Kwon kontra Gombos, Martinez kontra Fucsovics, Simon kontra Korda.

Pewniaki na mecze tenisowe - 29 listopada (czwartek)
Pewniaki na mecze tenisowe – 29 listopada (czwartek)

Kwon – Gombos

Kwon – zawodnik pochodzący z Korei Południowej. Soon ma 22 lata i 180 cm wzrostu.W rankingu ATP zajmuje 70 miejsce. Na swoim koncie ma pięć wygranych turniejów rangi ITF. W 2018 roku dotarł do finału w Tajwanie, gdzie przegrał dopiero z Monfils 1-2. W tym roku zawodnik ma dziesięć zwycięstw i osiem porażek.

Koreańczyk podczas pandemii nie rozegrał ani jednego spotkania, jednakże nie było to aż tak widoczne we wczorajszym dniu. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej tego turnieju Kwon mierzył się z Seppim. W w/w pojedynku mimo przegranego pierwszego seta, Soon wspiął się na szczyty swoich możliwości i bardzo pewnie wygrał dwa pozostałe sety tym samym odnotowując zwycięstwo. W całym pojedynku Kwon zanotował pięć asów. Pierwsze podanie miał na poziomie 57% i aż 67% punktów z pierwszego serwisu padło łupem Koreańczyka.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Gombos – zawodnik pochodzący ze Słowacji. Doświadczony już 30-letni tenisista ma 193 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Norbert zajmuje 109 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich rozegranych meczy to czternaście wygranych i osiem porażek.

Jest zwycięzcą 7 turniejów rangi ATP Challenger Tour w grze pojedynczej.
Od 2014 roku reprezentuje Słowację w Pucharze Davisa.

Słowak podczas pandemii rozegrał dziewięć spotkań kontrolnych na mączce w których pokazał się z dobrej strony. Ten turniej rozgrywany jest na twardej nawierzchni na której Gombos radzi sobie średnio. O wiele bardziej pasuje mu mączka. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej pokonał Travaglia 2-1.

Reasumując uważam, że będący w dobrej dyspozycji na tym turnieju Kwon, który lubi grac na twardych kortach nie będzie miał dzisiaj problemów z pokonaniem średniego Gombosa.

Kwon – Gombos Typ:1 Kurs: 1.53 Bukmacher: Betfan

Martinez – Fucsovics

Fucsovics – zawodnik pochodzący z Węgier. Marton w rankingu ATP zajmuje 84 miejsce. Węgier ma 188 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. Startując w gronie juniorów Fucsovics wygrał US Open 2009 w grze podwójnej chłopców wspólnie z Hsieh Cheng-Pengiem. Został również mistrzem Wimbledonu 2010 w grze pojedynczej chłopców po pokonaniu w finale Benjamina Mitchella. W lipcu 2010 został sklasyfikowany na pozycji lidera rankingu światowego juniorów.

W tym sezonie na jego koncie widnieje trzynaście wygranych i siedem porażek. W okresie przygotowawczym podczas pandemii rozegrał trzy spotkania na mączce z których wygrał dwa. Na tym turnieju w pierwszej fazie kwalifikacji zmierzył się z Nakashima. tam po szybkim meczu pokonał rywala bez najmniejszych problemów 2-0. Fucsovics grał bardzo pewnie zarówno w polu serwisowym jak i z gry z głębi kortu. W całym spotkaniu nie oddał ani jednego swojego podania.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Martinez – zawodnik pochodzący z Hiszpanii. 23-letni zawodnik ma 185 cm wzrostu i jest tenisistą praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 106 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia dwie wygrane i osiem porażek. Okres przygotowawczy Martinez rozgrywał głównie na mączce, gdzie czuje się najlepiej. Na twardych kortach gra bardzo mało a jego wyniki nie napawają optymizmem.

W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej zmierzył się Hohnson, którego pokonał 2-1. W całym spotkaniu Hiszpan popełnił aż siedem podwójnych błędów przy czym zanotował tylko jednego asa.

Patrząc na grę obu panów w pierwszym spotkaniu oraz ich predyspozycję gry na twardych kortach uważam, że dzisiejszym faworytem do zwycięstwa jest Fucsovics.

Fucsovics – Martinez Typ:1 Kurs: 1.45 Bukmacher: STS

Simon – Korda

Simon to zawodnik pochodzący z Francji. 35- już bardzo doświadczony tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Gilles zajmuje 54 miejsce. Najwyżej sklasyfikowany w rankingu singlistów był na 6. miejscu w styczniu 2009 roku. Na swoim koncie swojej bogatej karierze Francuz ma rozegrane 22 finały z których wygrał 14.

W tym sezonie bilans spotkań Simona to osiemnaście zwycięstw i sześć porażek. Od 7 lipca Francuz rozpoczął okres przygotowawczy podczas pandemii i dokonał rzeczy kapitalnej, bowiem wygrał wszystko co mógł. W każdym spotkaniu Gilles pokazywał się z kapitalnej strony pokazując, że jeszcze nie ma ochoty odchodzić na emeryturę. Na tym turnieju w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej pokonał bardzo łatwo w dwóch setach Daniel.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Korda – zawodnik pochodzący z USA. Młody 20-letni zawodnik ma 193 cm wzrostu i jest tenisistą praworęcznym. W rankingu ATP Sebastian zajmuje 223 miejsce. Amerykanin również nie próżnował podczas panującej pandemii. Rozegrał kilkanaście spotkań w których w większości triumfował.

W tym sezonie jego bilans ze wszystkich spotkań to osiemnaście wygranych i osiem porażek. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej zmierzył się z Balazs, którego pokonał dopiero po trzech setach. W całym spotkaniu Amerykanin popełnił sześć podwójnych błędów przy własnym serwisie i zanotował trzy asy. W każdym secie regularnie młody zawodnik przynajmniej raz został przełamywany przez nie ma co ukrywać słabego przeciwnika.

Patrząc na grę obu panów przez pryzmat pierwszego meczu oraz okresu podczas pandemii uważam, że to francuz jest tutaj wyraźnym faworytem i nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem rywala.

Korda – Simon Typ:2 Kurs: 1.35 Bukmacher: 1.35 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button