Typy tenisowe na dzień 24 września. Spotkania kobiet i mężczyzn.

Na jutrzejszy dzień do zaproponowania mam pięć spotkań w ramach trzech różnych turniejów. W pierwszym kwalifikacyjnym do French Open wśród pań spotkają się: Podoroska – Cristian, Seguel – Kung oraz Sharma – Naito. W kolejnych zawodach rozgrywanych w Niemczech wśród panów zagrają Humbert z Vesely. ostatnim turniejem jest Challenger w Sibiu, gdzie dojdzie do bezpośredniej konfrontacji pomiędzy Meligeni Rodrigues a Etcheverry.

Podoroska – Cristian

Podoroska to zawodniczka pochodząca z Argentyny. Nadia ma 23 lata i 170 cm wzrostu. Argentynka jest tenisistką praworęczną. W rankingu WTA zajmuje 131 miejsce. W tym roku młoda zawodniczka znajduje się w znakomitej formie co potwierdza jej ogólny bilans trzydziestu sześciu zwycięstw i sześciu porażek. Na kortach ziemnych Nadia uwielbia grać i dla niej jest to najlepsza nawierzchnia. W turnieju w Pradze, który rozgrywany był końcówką sierpnia a początkiem września Podoroska dotarła aż do półfinału. W ostatnich zawodach przed kwalifikacjami do FO wygrała turniej rangi ITF.

W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej do French Open rozgromiła naszą zawodniczkę Frech 2-0. W całym spotkaniu Polka zdołała ugrać tylko cztery gemy.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jej przeciwniczkę będzie Cristian – zawodniczka pochodząca z Rumunii. 22-letnia wysoka zawodniczka mająca 180 cm wzrostu w rankingu WTA zajmuje 167 miejsce i jest tenisistką praworęczną. W tym sezonie jej bilans to osiemnaście wygranych i dziewięć porażek. Na kortach ziemnych w tym roku rozegrała osiem spotkań z których tylko cztery padły jej zwycięstwem. W turnieju poprzedzającym te kwalifikację Jaqueline zdołała w Pradze dotrzeć do trzeciej rundy ustępując tam Schmiedlovej. W pierwszej fazie kwalifikacji do FO zdołała wygrać z Cepelova 2-0.

Dla mnie faworytką w tym pojedynku jest Podoroska, która uwielbia grać na mączce i jest co najważniejsze w kapitalnej dyspozycji od początku bieżącego roku.

Podoroska – Cristian Typ: 1 Kurs: 1.45 Bukmacher: Betclic

Seguel – Kung

Seguel to zawodniczka pochodząca z Chile. Doświadczona już 27-letnia tenisistka ma 171 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu WTA zajmuje 217 miejsce. W bieżącym roku jej bilans to czternaście wygranych i dziewięć porażek. Na kortach ziemnych ma dwanaście – pięć na plus. Przed tymi kwalifikacjami grała w turnieju rangi ITF, gdzie zaczęła od kwalifikacji i w ogólnym rozrachunku dotarła do 1/18 finału ustępując Tomova.

Na tym turnieju w pierwszej fazie kwalifikacyjnej ograła Lottner 2-0.

Jej przeciwniczką w kolejnej rundzie do turnieju głównego będzie Kung – zawodniczka pochodząca z Szwajcarii. Leonie ma zaledwie 19 lat i 173 cm wzrostu. Praworęczna tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 145 miejsce. W bieżącym roku jej bilans ze wszystkich nawierzchni to trzydzieści pięć wygranych i dwadzieścia porażek. Na clayu ma 10-9.

Z dobrej strony pokazała się w dwóch turniejach rozgrywanych w Czechach, gdzie najpierw dotarła do 1/16 a następnie do trzeciej rundy. W zawodach rozgrywanych w Turcji przed samym FO doznała porażki z Bouchard, która powoli wraca do swojej dobrej dyspiozycji z przed kilku lat.

Patrząc na obie panie i ich obecne umiejętności uważam, że to młodsza zawodniczka z Szwajcarii z naprawdę dużym talentem jest tutaj faworytką.

Seguel – Kung Typ: 2 Kurs: 1.66 Bukmacher: Betclic

Sharma – Naito

Sharma to praworęczna zawodniczka pochodząca z Australii. Astra ma 178 cm wzrostu i 25 lat. W rankingu kobiet zajmuje 134 miejsce. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to siedem wygranych i osiem porażek. Na kortach ziemnych rozegrała w bieżącym roku tylko jedno spotkanie i było to w ramach kwalifikacji do FO, gdzie pokonała Ramialison 2-0. Dla w/w zawodniczki clay nie jest ulubioną nawierzchnią tylko korty twarde na których to rozgrywa najwięcej swoich spotkań.

Jej przeciwniczką będzie Naito – zawodniczka pochodząca z Japonii. Bardzo młoda bo zaledwie 19-letnia Yuki w rankingu WTA zajmuje 186 miejsce. W tym roku jej bilans to tylko sześć wygranych i pięć porażek. Bardzo dobry turniej Japonka zagrała w Czechach, gdzie dotarła do półfinału przegrywając z Zarazua. W kwalifikacjach do FO spotkała się z jedna z gospodyń Hesse, gdzie po trzysetowym boju pokonała Francuzkę 2-1.

Niestety patrząc na statystyki z w/w pojedynku nie mogę uznać tego za dobre spotkanie. Japonka popełniła aż 50 niewymuszonych błędów co jest niechlubny wynikiem. Ponadto dołożyła do tego cztery podwójne błędy w polu serwisowym. Pomimo tak kiepskiej gry wygrała to spotkanie.

Widze tutaj jako faworytkę Sharma, która w przeciwieństwie do swojej rywalki naprawdę bardzo dobrze wypadła w statystykach. Jeżeli Naito zagra tak jak w pierwszym pojedynku to będzie to łatwy łup dla rywalki.

Sharma – Naito Typ: 1 Kurs: 1.83 Bukmacher: Betclic

Humbert – Vesely

Teraz przeniesiemy się do turnieju ATP rozgrywanego w Niemieckim mieście hamburg, gdzie w bezpośrednim starciu zagrają Humbert i Vesely.

Humbert to młody 220letni Francuski tenisista z dużym talentem. Ugo ma 188 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 41 miejsce. Jego bilans w tym sezonie na wszystkich nawierzchniach to siedemnaście wygranych i jedenaście porażek. W poprzednim turnieju rozgrywanym w Rzymie, Francuz pokonał Fognini i Anderson. Odpadł w kolejnej rundzie przegrywając z Shapovalov 1-2. Na tym turnieju w Niemczech kontynuuje swoją wspaniałą grę. W pierwszej rundzie miałem przyjemność oglądać jego nietuzinkowe zagrania przeciwko znakomitemu Rosjanowi, który był normalnie rzecz biorąc bezradny. Wiele piłek trafiało w samą linię na korzyść Humberta a jego przeciwnik w pewnym momencie miał już dość i co chwila robił jakieś wywosy na korcie nawet uderzając wielokrotnie rakietą w nawierzchnię. Był to bardzo dobry mecz na wysokim poziomie. Francuz znakomicie serwuje, ustawiając sobie grę a w wymianach gra znakomicie.

Jego rywalem będzie Vesely – zawodnik pochodzący z Czech. Jiri ma 27 lat i 198 cm wzrostu. Jest zawodnikiem leworęcznym a w rankingu ATP zajmuje 75 miejsce. W tym sezonie jego bilans to dwadzieścia pięć zwycięstw i dziewięć porażek. Ten turniej musiał rozpocząć od kwalifikacji, gdzie pokonał Welte oraz Hampel. W pierwszej rundzie turnieju głównego pokonał Simon 2-0.

Nie oglądałem czecha na tych zawodach ale jestem pewien ,że nie zagrał tak wspaniałego spotkania jak Humbert. Jeżeli Francuz zagra na zbliżonym poziomie z pierwszej rundy to bez większych problemów pokona rywala.

Humbert – Vesely Typ:1 Kurs: 1.47 Bukmacher: Betclic

Etcheverry – Meligeni Rodrigues

Etcheverry to zawodnik pochodzący z Argentyny. Młody 21- letni tenisista ma 196 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Tomas zajmuje 289 miejsce. Głównym atutem tego zawodnika jest bardzo mocny serwis i dobra gra z głębi kortu. W tym roku bilans Argentynczyka to dwadzieścia wygranych i dziesięć porażek natomiast clayu 20-9. Jak to na zawodników pochodzących z Ameryki przystało Tomas uwielbia grac na mączce, gdzie rozgrywa najwięcej spotkań notując przy tym bardzo dobre wyniki.

Na tym turnieju rozgrywanym w Rumunii Etcheverry pokonał już w dobrym stylu Halys oraz Cerundolo. Przeciwko temu drugiemu tenisiście Argentynczyk wyglądał bardzo dobrze nie tracąc ani jednego seta. Z meczu na mecz gra coraz to lepiej i pewniej.

Jego przeciwnikiem będzie Meligeni Rodrigues – zawodnik pochodzący z Brazylii. 22-letni tenisista ma 185 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 314 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to jedenaście wygranych i pięć porażek. W poprzednim turnieju rangi Challenger rozgrywanym w iasi dotarł do ćwierćfinału przegrywając tam z Andujar. W Sibiu pokonał już dwóch rywali takich jak: Kirkin i Sekiguchi. W obydwu pojedynkach nie stracił seta jednak należy zaznaczyć, że grał przeciwko kiepskim zawodnikom.

Teraz będzie pierwszy prawdziwy test dla Brazylijczyka,który przeciwko Argentynczykowi nie będzie faworytem. Spodziewam się wygranej Etcheverry, który z meczu na mecz gra coraz to lepiej i już na swojej drodze pokonał dwóch dobrych zawodników.

Etcheverry – Meligeni Rodrigues Typ:1 Kurs: 1.60 Bukmacher: Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button