Typy tenisowe na dzień 25 lutego.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam dwa spotkania mężczyzn w ramach turnieju rozgrywanego w Santiago. W bezpośrednich pojedynkach spotkają się że sobą Olivo – Sousa oraz Delbonis – Klizan.

Olivo – Sousa

Olivo – zawodnik pochodzący z Argentyny. 27-latek sklasyfikowany w rankingu jest na 297 miejscu. W całej swojej karierze Renzo najwyżej sklasyfikowany w rankingu singlistów był na 78. miejscu (9 stycznia 2017), natomiast w zestawieniu deblistów na 148. pozycji (29 kwietnia 2013). W karierze, w grze pojedynczej zwyciężył w 2 turniejach rangi ATP Challenger Tour. W marcu 2016 roku zadebiutował w reprezentacji Argentyny w Pucharze Davisa.

W tym roku bilans spotkań tego zawodnika na wszystkich nawierzchniach to sześć wygranych i pięć porażek. W Santiago aby wejść do turnieju głównego musiał przebrnąć przez kwalifikacje. W nich pokonał Nunez oraz Varillas.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym rywalem będzie Sousa – tenisista pochodzący z Portugalii. Pedro ma 31 lat i zajmuje 108 miejsce w rankingu ATP. Zawodowym tenisistą Sousa został w 2007 roku. W grze pojedynczej wygrał pięć turniejów o randze ATP Challenger Tour.Od września 2006 reprezentant Portugalii w Pucharze Davisa. W tym roku na swoim koncie zawodnik ma pięć wygranych i pięć porażek. Jego pierwszym turniejem na mączce były zawody rozgrywane w Punta del Este rangi Challenger, gdzie odpadł już w 1/16. Następnie w Cordoba odpadł już w kwalifikacjach do turnieju głównego. Kapitalne zawody Portugalczyk rozegrał w Buenos Aires, gdzie dotarł aż do finału.

W tej konfrontacji faworytem do zwycięstwa według mnie jest w znacznie lepszej dyspozycji i lepszy tenisista Sousa.

Sousa- Olivo Typ: 1 Kurs: 1.84 Bukmacher : Fortuna

Delbonis – Klizan

Delbonis – tenisista pochodzący z Argentyny. 29-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 85 miejsce. Na swoim koncie w całej swojej karierze Federico ma dwa wygrane turnieje w najwyższej rangi w grze pojedynczej i tyle samo w grze podwójnej. W tym roku bilans w/w zawodnika to pięć wygranych i sześć porażek. Na kortach ziemnych do tej pory ma dwa zwycięstwa i trzy porazki.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Klizan- tenisista pochodzący z Słowacji. Martin ma 191 cm wzrostu.Na swoim koncie ma zdobyte trofea zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej. W 2018 roku zwyciężył w Kitzbuhel oraz dotarł do finału w Petersburg. W tym roku na swoim koncie Słowak ma cztery wygrane i trzy porażki. Żeby awansować do turnieju głównego musiał przejść kwalifikacje w których pokonał Ursu oraz Luz.

W tym starciu faworytem według mnie jest Delbonis.

Delbonis – Klizan Typ: 1 Kurs : 1.69 Bukmacher : Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button