Typy tenisowe na dzień 26 stycznia. Turniej w Quimper. Spotkania mężczyzn.

W drugiej części typów tenisowych na dzień 26 stycznia do zaproponowania mam trzy pojedynki w ramach turnieju rozgrywanego we Francuskim Quimper. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Fabbiano kontra Maden, Rodionov kontra Couacaud oraz Kudla kontra Lestienne.

Fabbiano – Maden

Maden to tenisista pochodzący z Niemiec, który zadebiutował w głównym losowaniu ATP jako kwalifikator podczas European Open , gdzie przegrał z piątym rozstawionym Simonem w pierwszej rundzie. Wygrał swój pierwszy mecz na poziomie ATP na Moselle Open, pokonując Kickeraw pierwszej rundzie. 31-letni tenisista w rankingu zajmuje 172 miejsce. W tym sezonie na swoim koncie Niemiec zdołał rozegrać dwa pojedynki z których jeden wygrał. Jego ulubioną nawierzchnią jest clay natomiast na drugim miejscu korty halowe.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie tenisista pochodzący z Włoch, 30-letni Fabbiano. Thomas w rankingu ATP zajmuje 174 miejsce. W/w zawodnik Jest zwycięzcą sześć turniejów rangi Challenger. Doświadczony Włoch mierzy 173 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W tym roku na swoim koncie Thomas zdołał rozegrać jeden mecz przeciwko Stebe w ramach kwalifikacji do Australian Open.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Obaj panowie spotkali się ze sobą jeden raz i zwycięską z tamtej konfrontacji wyszedł Niemiec. Tutaj także uważam, że to on jest faworytem.

Fabbiano – Maden Typ: 2 Kurs: 1.70 Bukmacher: Lvbet

Rodionov – Couacaud

Couacaud to zawodnik pochodzący z Francji. Enzo urodził się w 1995 roku i ma 183 cm wzrostu. Na swoim koncie ma jedno zwycięstwo w turnieju rangi Challenger w 2018 roku. Tenisista głównie grywa w Chalengerach. W rankingu ATP zajmuje 211 miejsce. Jego bilans w ubiegłym sezonie biorąc pod lupę wszystkie nawierzchnie wynosił 16 – 17. Ten sezon zaczął od porażki w ramach kwalifikacji do Australian Open przeciwko Krueger. Na tym turnieju grał dwukrotnie a jego najlepszym rezultatem było dotarcie do 1/16.

Jego przeciwnikiem w pierwszej rundzie turnieju halowego będzie Rodionov – zawodnik pochodzący z Austrii. Jurij ma świetne warunki fizyczne (191) cm wzrostu. Zawodnik posiada mocny serwis oraz potrafi twardo i szybko posyłać piłkę przy wymianach. 21-letni tenisista w ubiegłym sezonie miał bilans 30-24. Austraik to wszechstronny tenisista potrafiący grać na każdej nawierzchni co dobrze świadczy o jego umiejętnościach. W tym roku swoich sił próbował w kwalifikacjach do Australian Open lecz niestety dla niego los skrzyżował go z nigdyś jednym z najlepszych zawodników świata Troickim. Po walce Rodionov przegrał mecz 1-2.

W tym pojedynku uważam, żę Rodionov posiada większe umiejętności niż jego rywal i spodziewam się jego zwycięstwa.

Rodionov – Couacaud Typ: 1 Kurs: 1.70 Bukmacher: Fortuna

Kudla – Lestienne

Lestienne to zawodnik pochodzący z Francji. 28- letni tenisista ma 180 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 227 miejsce. W ubiegłym roku bilans jego wszystkich spotkań to 12 wygranych i 16 porażek. Constant ten rok podobnie jak jego rywal zaczął do kwalifikacji do Australian Open. Tam w dwóch pierwszych rundach pokonał Broady oraz Gunneswaran. W trzeciej decydujące fazie przegrał z Safiulin.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Kudla – zawodnik pochodzący z USA. 28-letni tenisista ma 180 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 116 miejsce. Występując w gronie juniorów, we wrześniu 2010 roku awansował do finału w US Open w grze pojedynczej chłopców. Spotkanie o tytuł przegrał 6:3, 2:6, 2:6 z J. Sockiem. W gronie zawodowców Amerykanin zwyciężył w 6 turniejach kategorii ATP Challenger Tour. W ubiegłym sezonie Amerykanin miał bilans 19-9. Ten rok zaczął od kwalifikacji do Australian Open, gdzie w pierwszym pojedynku pokonał Benchetrit natomiast przed drugą rundą się wycofał.

Dla obu panów będzie to pierwszy bezpośredni mecz. Uważam, żę Lestienne jest w dużo lepszej formie co pokazały kwalifikacje do AO.

Kudla – Lestienne Typ: 2 Kurs: 2.16 Bukmacher: Lvbet

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button