Typy tenisowe na dzień 28 stycznia spotkania mężczyzn.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam trzy spotkania mężczyzn w dwóch różnych turniejach. Pierwszy to bezpośredni pojedynek pomiędzy Eubanks a Sarkissian. To spotkanie zostanie rozegrane w ramach turnieju w Newport Beach. Kolejnymi spotkaniami rozgrywanymi w Punta Del Este będą: Tirante – Olivieri, Clezar – Collarini.

Eubanks – Sarkissian

Sarkissian to zawodnik pochodzący z USA. 29-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 450 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 3 rozegrane spotkania z których dwa zostały wygrane. Sezon w 2020 roku zaczął od turnieju rangi itf, gdzie zwyciężył tylko jedno spotkanie. Kolejnymi zawodami jest turniej rozgrywany w USA rangi Challenger, gdzie w kwalifikacjach pokonał Brymer 2-0.W przeszłości wyżej wymieniony zawodnik występował tutaj dwukrotnie z czego jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie do pierwszej rundy rozgrywek. 

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Eubanks. 23-letni tenisista pochodzi z USA. W rankingu ATP zajmuje 221 miejsce – jest prawo ręcznym zawodnikiem. W tym roku na swoim koncie ma rozegrane 4 spotkania z których 3 udało mu się wygrać. Swoich sił próbował w wielkim szlemie Australian Open, gdzie z powodzeniem wygrał wszystkie spotkania kwalifikacyjne, niestety już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Gojowczyk przegrywając z nim 1-3.W ubiegłym roku na tym turnieju Amerykanin dotarł do drugiej rundy rozgrywek.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

 Patrząc na formę obu zawodników w tym nowo rozpoczętym roku uważam, że to właśnie Eubanks jest w dniu dzisiejszym faworytem i nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem swojego rywala.

Eubanks – Sarkissian Typ:1 Kurs: 1.30 Bukmacher: STS

Tirante – Olivieri

Tym razem przenosimy się do turnieju który rozgrywany będzie w Urugwaju. tam w bezpośrednim starciu spotkałem się ze sobą Tirante oraz Olivieri.

Tirante to zawodnik pochodzący z Argentyny. 18 letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 735 miejsce. W tym roku dla tego zawodnika będzie to pierwszy oficjalny mecz. W ubiegłym sezonie na swoim koncie biorąc pod lupę wszystkie nawierzchnie miał bilans  18 wygranych i 10 porażek. 

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie nie co starszy bo o 3 lata Olivieri. Argentyńczyk w rankingu ATP zajmuje 410 miejsce- jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku rozegrał już dwa turnieje rangi itf. W pierwszym z z nich dotarł do półfinału rozgrywek. W ubiegłym sezonie bilans zawodnika na mączce był niesamowity- 50 wygranych i 24 porażki.

Patrząc na grę i umiejętności obu zawodników z ubiegłego roku i początku tego miesiąca spodziewam się łatwej przeprawy nie co starszego Argentyńczyka.

Tirante – Olivieri Typ: 2 Kurs: 1.66 Bukmacher: Fortuna

Clezar – Collarini

Collarini to 27-letni zawodnik pochodzący z Argentyny. Andrea w rankingu ATP zajmuje 192 miejsce. Collarini reprezentował Argentynę na początku swojej kariery w latach 2007–2010, dopóki nie zdecydował się reprezentować USA w latach 2010–2012, zanim ponownie wrócił do reprezentowania Argentyny. W tym roku rozegrał 2 spotkania w dwóch różnych turniejach z czego nie udało mu się wygrać ani jednego. W przeszłości na tym turnieju występował w dwukrotnie i za każdym razem docierał do 1/16 finału. W ubiegłym sezonie na mączce miał bilans 44 wygrane i 28 porażek.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Clezar zawodnik pochodzący z Brazylii. 27-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 328 miejsce. W tym roku rozegrał jedno spotkanie i było to w ramach pierwszej rundy tego turnieju gdzie pokonał Cachin 2-0. W ubiegłym sezonie na kortach ziemnych jego bilans wyniósł 29 wygranych i 23 porażki. 

W tym pojedynku uważam,że to Collarini jest faworytem do wygrania tego spotkania i awansu do kolejnej rundy rozgrywek.

Clezar – Collarini Typ: 2 Kurs: 1.75 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button