Typy tenisowe na dzień 29 stycznia. Spotkania mężczyzn i kobiet.

Na piątek do zaproponowania mam pięć spotkań w ramach czterech różnych turniejów rozgrywanych zarówno wśród kobiet jak i panów. W bezpośrednich meczach zmierzą się: Bagnis kontra Kavcic, Bonzi – Marchenko, Hampel – Capecchi, In – Albon – Eala oraz Robbe – Akita.

Bagnis – Kavcic

Pierwszym pojedynkiem, które zostanie rozegrane w turnieju ATP Challenger Antalya będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Bagnis a Kavcic.

Bagnis – niezwykle doświadczony zawodnik pochodzący z Argentyny. 30-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 126 miejsce. Na swoim koncie Facundo ma zdobyty jeden turniej najwyższej rangi oraz cztery Challengery. W ubiegłym roku jego bilans to 25 wygranych i 14 porażek. Bagnis uwielbia grać na mączce i to tutaj notuje swoje najlepsze wyniki.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Kavcic – zawodnik pochodzący z Słowenii. 33-letni doświadczony już tenisista w swoim dorobku ma mecze w ramach Pucharu Davisa oraz występ w Olimpiadzie. Turnieje rangi Challenger wygrywał aż 17 razy.

W tym sezonie Słoweniec na swoim koncie ma trzy wygrane i jedną porażkę. ABy zakwalifikować się do turnieju głównego musiał przejść przez kwalifikację w których pokonał Kuhn i Mena. W każdym z w/w spotkań pokonał rywali bez najmniejszego wysiłku.

W tym starciu spodziewam się walki ze strony Kavcica i moim zdaniem Słoweniec jest w stanie ograć rywala a już na pewno wygrać seta.

Bagnis – Kavcic Typ: 2 wygra seta Kurs: 1.51 Bukmacher: Fortuna

Bonzi – Marchenko

Kolejnym starciem tym razem w turnieju rozgrywanym we Francuskim mieście Quimper Bonzi podejmie Marchenko. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 14:00.

Bonzi – tenisista pochodzący z Francji. 24-letni zawodnik ma 185 cm wzrostu i jest tenisistą praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 146 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to sześć wygranych i dwie porażki. Francuz od początku bieżącego roku znajduje się w dobrej dyspozycji. W turnieju w Istambule dotarł do finału przegrywając tam z Rinderknech. Tutaj w dwóch pierwszych rundach rozprawił się z Huesler i Maden. Oba spotkania były bardzo męczące i w każdym z nich decydował trzeci set.

Jego przeciwnikiem w kolejnej rundzie będzie Illya – zawodnik pochodzący z Ukrainy. Marchenko stał się profesjonalistą w 2005 roku i grał na poziomie Futures and Challengers w latach 2005–2008. Jego najwyższa lokata w singlu w rankingu ATP wynosiła 49 miejsce. W całej swojej karierze zawodnik ma na swoim koncie cztery zwycięskie turnieje rangi Challenger i 11 finałów. Na dzień dzisiejszy doświadczony już 33-letni zawodnik w rankingu zajmuje 215 miejsce. Na swoim koncie w tym sezonie ma cztery wygrane i jedną porażkę. W 2015 roku zagrał tutaj w ćwierćfinale. W tym roku we Francji aby dostać się do turnieju głównego musiał przebrnąć przez kwalifikacje. W dwóch pierwszych rundach eliminacyjnych pokonał Cuenin i Wu. W pierwszej fazie turnieju głównego odprawił Cazaux wygrywając 2-0, następnie dość niespodziewanie pokonał Barrere oddając rywalowi zaledwie pięć gemów.

Patrząc na grę obu panów na tym turnieju uważam, żę Marchenko stać tutaj na wygraną.

Marchenko – Bonzi Typ: 1 wygra Kurs: 1.82 Bukmacher: Fortuna

Hampel – Capecchi

Trzecim pojedynkiem mężczyzn tym razem w najniższym rangi turnieju ITF rozgrywanym w Egipcie Hampel podejmie Capecchi. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 10:00.

Hampel to zawodnik pochodzący z Austrii. 24-letni tenisista mierzy 18 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Lenny zajmuje 638 miejsce. W ubiegłym sezonie Hampel spisywał się znakomicie kończąc 2020 rok z bilansem 31 zwycięstw i 19 porażkami. Ten sezon rozpoczął od czterech wygranych i jednej porażki. Na tym turnieju już w pierwszej rundzie dokonał sporej niespodzianki pokonując Zekic. W kolejnej fazie turnieju wyeliminował Tajima.

Jego rywalem będzie Capecchi – zawodnik pochodzący z Włoch. 25-letni tenisista mierzy 180 cm wzrostu ii jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 601 miejsce. W ubiegłym sezonie Daniele zdołał wygrać 21 spotkań. W tym roku na swoim koncie ma cztery zwycięstwa i dwie porażki. W pierwszej rundzie bardzo pewnie pokonał Vojinovic. W kolejnej fazie dokonał wielkiej niespodzianki pokonując Velotti 2-1.

Patrząc na grę obu panów od początku tego sezonu uważam, że Hampel jest tutaj zdecydowanym faworytem.

Hampel – Capecchi Typ:1 Kurs: 1.64 Bukmacher: Lvbet

In-Albon – Eala

Ostatnim turniejem jaki wezmę pod lupę będzie turniej kobiet rangi ITF rozgrywany w Hiszpańskim Manacor. W bezpośrednim starciu In-Albon zmierzy się z Eala. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 11:00.

In-Albon to zawodniczka pochodząca ze Szwajcarii. 21-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 432 miejsce i jest praworęczna. W ubiegłym sezonie jej bilans wyniósł 15 wygranych i 11 porażek. W bieżącym sezonie Ylena ma trzy wygrane i dwie porażki. W tym turnieju w dwóch pierwszych rundach pokonała Kolodziejova oraz Lamens.

Jej przeciwniczką będzie Eala – zawodniczka pochodząca z Filipin. Zaledwie 15-letnia tenisistka dopiero co zaczyna swój zawodowy tenis. Aktualnie leworęczna Alexandra w rankingu WTA zajmuje 1190 miejsce. Niezwykle utalentowana Eala ten rok rozpoczęła w wyśmienitym wynikiem wygrywając turniej w Hiszpanii. Tutaj w dwóch pierwszych rundach wyeliminowała Bjorklund i Marin. Jej aktualny bilans to siedem wygranych i zero porażek.

Obie panie spotkają się ze sobą po raz pierwszy. Patrząc na formę obu zawodniczek od początku roku to młoda Filipinka jest tutaj wyraźną faworytką.

In-Albon – Eala Typ: 2 Kurs: 1.47 Bukmacher: Lvbet

Robbe – Akita

Ostatnim pojedynkiem w ramach turnieju kobiet rozgrywanego w Hiszpanii będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Robbe a Akita. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 11:00.

Robbe to zawodniczka pochodząca z Francji. 20-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 727 miejsce, W tym nowym sezonie jej bilans ogólny to sosiem zwycięstw i jedna porażka. W ubiegłym roku na tym turnieju zdołała dotrzeć do ćwierćfinału. Teraz aby zakwalifikować się do głównej drabinki musiała przejść przez kwalifikację. Największą niespodzianką było jej zwycięstwo przeciwko Ku.

Jej przeciwniczką będzie Akita – zawodniczka pochodząca z Japonii. 31-letnia doświadczona już tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 406 miejsce. Mierząca 155 cm wzrostu Shiho na swoim koncie w tym roku ma trzy zwycięstwa i dwie porażki. Na tym turnieju w dwóch pierwszych rundach pokonała Bartone oraz Sugnaux.

W tym pojedynku uważam, że doświadczenie zrobi swoje i Akita zwycięży przeciwko Robbe.

Robbe – Akita Typ:2 Kurs: 1.41 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button