Typ z tenisa na dzień 3 Marca 2019 roku. Wielki Finał w Sao Paulo. Pella kontra Garin

Na dzisiaj proponuję spotkanie finałowe mężczyzn w Sao Paulo, gdzie Argentyńczyk Guido Pella podejmie młodego  utalentowanego Garin.

Pella – Garin.
W tym roku bilans Argentyńczyka na mączce wynosi 10-3. Pierwsze dwa turnieje Guido rozegrał w Argentynie. W pierwszym z nich zagrał w samym finale niestety przegrywając tam z Londero 1-2. Następnie w zawodach w Buenos Aires także pokazał się z bardzo dobrej strony dochodząc do półfinału rozgrywek.

Jedyny turniej do tej pory jeżeli chodzi o klęskę miał miejsce w Rio, gdzie Pella pożegnał się już w pierwszej rundzie. Teraz gra w Sao Paulo i czuje się świetnie co widać po jego wynikach. Właściwie to w dwóch rundach przejechał się po swoich rywalach niczym walec.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Najpierw ograł C. Baena a ostatnio pokonał Trungelliti 6-0, 6-3. W swoim ostatnim pojedynku półfinałowym z Djere wygrał w dwóch setach po równym spotkaniu tak jak przewidywałem. Jest to świetny turniej w wykonaniu Guido i dzisiaj zrobi wszystko aby zdobyć swój upragniony tytuł w ATP.

Jego przeciwnikiem będzie Christian Garin- zawodnik pochodzący z Chile. Urodził się w 1996 roku. Ma 185 cm wzrostu. Zwyciężył w 2013 roku w Junior French Open pokonując w finale A. Zvereva. W 2016 roku zdobył swój pierwszy tytuł w turnieju rangi Challenger.

W 2018 roku dopisał sobie trzy kolejne triumfy w tej samej rangi rozgrywkach. Jest to zawodnik, gdzie jego ulubioną nawierzchnią jest mączka. Ubiegły rok miał znakomity. Na tej nawierzchni wygrywał aż 38 razy, przegrywając piętnaście. W tym roku na clay ma bilans 6-2. Zaliczył dwa nieudane turnieje w Buenos Aires i Rio de Janeiro szybko odpadając w drugich rundach. W Sao Paulo gra bardzo dobrze wygrywając wszystkie spotkania. Wygrywał z : Sousa, Munar, Mayer i Ruud.

Faworytem do wygrania całego turnieju jest według mnie Guido Pella. Na dzień dzisiejszy jest o wiele bardziej doświadczonym tenisistą niżeli jego rywal a właśnie w wielkich finałach cenny bagaż to „doświadczenie”. Sprytem i znakomitą techniką powinien wygrać z młodym utalentowanym Garin.

Pella – Garin Typ: 1 Kurs: 1.54 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button