Typy tenisowe na dzień 5 stycznia. Turnieje Abu Dhabi oraz Antalya.

Na wtorek do zaproponowania mam trzy spotkania tenisowe z dwóch różnych turniejów. Pierwszy z nich to kwalifikację kobiet do zawodów rozgrywanych w Abu Dhabi. Drugi turniej rangi ITF zostanie rozegrany w Tureckim mieście Antalya. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Piter – Pieri, Hesse – Burilo oraz Nagy – Demidova.

Piter – Pieri

Pierwszym spotkaniem jakie opiszę na wtorkowy poranek będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Piter a Pieri w ramach zawodów rozgrywanych w Abu Dhabi. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 8:30.

Piter to Polska zawodniczka, która mierzy 173 cm wzrostu i jest tenisistką praworęczną. W rankingu WTA Kasia zajmuje 366 miejsce. W ubiegłym sezonie Polka zdołała zwyciężyć w dwudziestu pięciu spotkaniach oraz doznała czternastu porażek. Dla Kasi będzie to pierwszy oficjalny pojedynek w tym 2021 roku.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jej przeciwniczką w kwalifikacjach do turnieju głównego będzie Pieri – zawodniczka pochodząca z Włoch. 23-letnia tenisistka ma zaledwie 160 cm wzrostu i jest praworęczna. W rankingu WTA Jessica zajmuje 294 miejsce. W ubiegłym sezonie rozegrała szesnaście spotkań z czego wygrała połowę. Na kortach twardych gra mało, jej ulubioną nawierzchnią jest cegła na której notuje najlepsze wyniki.

W tym spotkaniu zdecydowana faworytką jest Polka, która nie powinna mieć tutaj żadnych problemów z pokonaniem Włoszki. Głównym atutem Polki będzie różnica aż 13 cm wzrostu co przy kortach twardych jest niebywałym atutem.

Piter – Pieri Typ:1 Kurs: 1.60 Bukmacher: Betfan

Burillo – Hesse

Kolejnym spotkaniem w tym samym turnieju co powyżej będzie bezpośredni mecz pomiędzy Burillo a Hesse. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 10:00.

Burillo to zawodniczka pochodząca z Hiszpanii. 23-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 331 miejsce. Praworęczna Irene w ubiegłym sezonie zanotowała dziesięć wygranych i dwanaście porażek co było mizernym wynikiem. Na kortach twardych gra bardzo mało, o wiele bardziej sprawdza się na clayu, gdzie czuje się jak ryba w wodzie.

Jej przeciwniczką w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej będzie Hesse – zawodniczka pochodząca z Francji. 27-letnia tenisistka ma 164 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu kobiet Amandine zajmuje 289 miejsce. Na swoim koncie Francuska ma cztery zdobyte turnieje rangi ITF w grze pojedynczej oraz pięć w grze podwójnej tej samej rangi. W ubiegłym roku bilans ogólny w/w tenisistki to 16 wygranych i 17 porażek. W porównaniu do Burillo, Francuska gra trochę więcej na kortach twardych.

Tutaj zdecydowanie idę w stronę Hesse, która z Burillo nie powinna mieć większych problemów. Hiszpanka nie lubi grać na tego typu kortach co widać po osiąganych przez nią wynikach.

Burillo – Hesse Typ:2 Kurs: 1.37 Bukmacher: Fortuna

Nagy – Demidova

Ostatnim spotkaniem na wtorkowy poranek będzie tym razem mecz rozgrywany w turnieju kobiet rangi ITF, który zostanie przeprowadzony w Tureckim mieście Antalya. W bezpośrednim starciu spotkają się nagy oraz Demidova.

Nagy to zawodniczka pochodząca z Węgier. Młoda 19-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 836 miejsce. Praworęczna Adriennw ubiegłym roku grała bardzo mało rozgrywając zaledwie siedem spotkań z czego zdołała wygrać tylko trzy. Na kortach twardych grać potrafi co pokazał m.in. sezon 2019w którym miała tam bilans 8-3.

Jej przeciwniczką będzie Demidova – tenisistka pochodząca z Rosji, która w rankingu WTA zajmuje dopiero 1029 miejsce. 23-letnia Diana w ubiegłym sezonie rozegrała siedemnaście spotkań z których wygrała dziewięć. Na tym turnieju grała dwukrotnie a jej najlepszym wynikiem był ćwierćfinał.

W tym meczu spodziewam się walki ze strony Demidovej i mam nadzieję, że wygra tutaj minimum jednego seta.

Nagy – Demidova Typ: Demidova wygra seta Kurs: 1.74 Bukmacher: Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button