Typy tenisowe na dzień 8.03.2019 r. Indian Wells. Copil – Albot,Evans – Wawrinka

Ruszył kolejny wysokiej rangi turniej tenisowy. Na dzisiejszy dzień chciałbym zaproponować dwa pojedynki mężczyzn. W pierwszym z nich Copil zagra z Albot i w drugim Wawrinka zmierzy się z Evans.

Copil – Albot. Marius Copil to rumuński tenisista,reprezentant swojego kraju w Pucharze Davisa. Aktualnie na 76 miejscu w rankingu ATP. W tym roku zawodnik rozegrał dziesięć spotkań,z których tylko w trzech wyszedł jako zwycięzca. Kompletnie nieudane turnieje w Doha,Auckland i Acapulco,gdzie przegrywał już w pierwszej rundzie. W Australian Open opadł w drugiej rundzie z Goffinem,w Sofii w 1/16 z Verdasco,natomiast w Rotterdamie z Gulbisem. Marius jest kompletnie pod formą co widać po wynikach.

Jego przeciwnikiem będzie Albot,który pozostaje od początku roku w bardzo dobrej dyspozycji. W tym sezonie na szesnaście spotkań wygrał aż dwanaście. Najlepszym jego turniejem w 2019 roku były zawody w Delray Beach,które wygrał. Tam eliminował takich zawodników jak: Karlovic,Kyrgios,Johnson,McDonald czy Evans. W Indian Wells musiał przejść dwie rundy kwalifikacyjne w których pokonał Kreuger i Lacko.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jest to spotkanie dwóch różnych zawodników z których jeden jest w znakomitej formie,natomiast drugi ciągle jej poszukuje. Wyraźnym faworytem według mnie jest Albot.

Albot – Copil Typ:1 Kurs: 1.40 Bukmacher: Fortuna

Wawrinka – Evans.
Evans to zawodnik pochodzący z Wielkiej Brytanii. W rankingu ATP zajmuje 100 miejsce. W tym roku gra naprawdę bardzo dobrze co widać po osiąganych przez niego wynikach. Na 25 rozegranych spotkań na twardej i halowej nawierzchni wygrał aż 20. W Australian Open odpadł już w 2 rundzie ale tylko dlatego,że trafił tam na Rogera Federer.

W następnym turnieju zagrał w finale w Quimper,gdzie musiał uznać wyższość Barrere. Potem kolejny finał tym razem w Darley Beach i porażka z Albot. W ostatnim turnieju przed tymi kwalifikacjami doszedł do półfinału rozgrywek. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej pokonał Bemelmans 2-0 oraz w następnej Rubin.

Stan to zawodnik,który jak każdy dobrze wie głównie mobilizuje się na najważniejsze turnieje w danym roku. Jednym z nich jest oczywiście Indian Wells. W tym roku na koncie tego tenisisty jest dziewięć wygranych i pięć porażek. Najlepszym występem był turniej w Rotterdamie,gdzie doszedł aż do finału rozgrywek. Tam niestety musiał przeboleć gorycze porażki ze świetnym Monfils. Ostatnio Wawrinka grał tutaj w 2017 roku,gdzie zaliczył finał turnieju.

Pomimo iż dyspozycja Evansa jest bardzo dobra to nadal uważam,że Wawrinka na tych najważniejszych turniejach jest całkowicie innym zawodnikiem niżeli na niższej rangi zawodach. Tu nie ma odpuszczania ani braku chęci. Stan to nadal klasa światowa i mnóstwo doświadczenia co w takich spotkaniach jest niezwykle ważnym elementem.

Wawrinka – Evans Typ: 1 Kurs: 1.45 Bukmacher: Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button