Typy tenisowe na dzień 8.06.2019r. Kwalifikacje do turnieju w Nottingham kobiet i Stuttgart panów.

Czas na zmianę nawierzchni z mączki na trawę. Już dzisiaj startują kolejne turnieje a my przyjrzymy się z bliska Nottingham, gdzie Wickmayer podejmie Bolkvadze. Natomiast w Stuttgarcie wśród panów Brown podejmie Istomina.

Wickmayer – Bolkvadze

Yanina to doświadczona już zawodniczka mająca 29 lat. Tenisistka pochodząca z Belgii w tym roku na wszystkich nawierzchniach ma bilans 16 wygranych i 14 porażek. W tym roku rozegrała już dwa spotkania na trawie i oba zakończyły się wygranymi. W tym turnieju występowała już czterokrotnie i zawsze była w turnieju głównym. Najlepszym rezultatem był ćwierćfinał w/w rozgrywek.

Jej przeciwniczką będzie Bolkvadze – tenisistka pochodząca z Gruzji. Mariam ma dopiero 21 lat i każde spotkanie na najwyższym szczeblu będzie dla niej okazją do zebrania doświadczenia. W tym roku bilans tej zawodniczki to 21-12. Na trawie rozegrała dwa spotkania z któych jedno zakończyło się wygraną a drugie porażką.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Dla Mariam jest to bardzo duże wyzwanie bowiem, na co dzień zawodniczka występuje w turniejach rangi ITF.

Osobiście uważam, że Wcki jest dużo lepszą zawodniczką i bez problemów powinna ograć swoją rywalkę i zameldować się w turnieju głównym.

Wickmayer – Bolkvadze Typ: 1 Kurs: 1.41 Bukmacher: Lvbet

Brown – Istomin

Brown to tenisista pochodzący z Niemiec mający już 34 lata. W kwalifikacjach do turnieju głównego przed własną publicznością zagra z Istominem. Justin w tym roku na swoim koncie ma 19 wygranych i 14 porażek. W tym sezonie występuje głównie w turniejach rangi Challenger. W przeszłości w Stuttgarcie grał czterokrotnie i dwa razy meldował się w turnieju głównym.

Jego przeciwnikiem będzie Istomin – tenisista pochodzący z Uzbekistanu. W tym sezonie Denis ma bilans ujemny z zaledwie 9 wygranymi spotkaniami i 16 porażkami. To także doświadczony już zawodnik mający 32 lata.

Myślę, że dużo w tym spotkaniu zależeć będzie od dyspozycji w polu serwisowym. Znając taktykę Justina, który po mocnym serwisie od razu biegnie pod siatkę uważam, że to może być klucz do wygrania przez niego tego pojedynku. Istomin jak widać w tym roku jest w kiepskiej formie.

Brown – Istomin Typ: 1 Kurs: 1.86 Bukmacher: Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button