Typy tenisowe na dzień 8.07.2019 rok. Wimbledon – spotkania mężczyzn.

Kolejnymi propozycjami w Wielkiem Szlemie będą propozycje spotkań wśród panów. Spotkania jakie wybrałem to pojedynki: Goffin kontra Verdasco oraz Nishikori kontra Kukushkin.

Goffin – Verdasco

Goffin to tenisista pochodzący z Belgii mający 28 lat. W swojej całej karierze zanotował 12 finałów z czego wygrał cztery. Niezwykle ambitny i wszechstronny zawodnik. W tym roku jego bilans to: 23 wygranych i 16 porażek. Na trawie w 2019 roku gra kapitalnie co pokazują osiągane przez niego wyniki. Na 11 spotkań wygrał aż dziewięć. Przed Wimbledonem w turnieju rozgrywanym w Halle doszedł do samego finału, tam ulegając Federerowi. Na Szlemie pokonał już takich zawodników jak: Klahn, Chardy oraz Medvedev.

Jego przeciwnikiem będzie Hiszpan Verdasco. W tym roku bilans Fernando to 22 wygranych i 16 porażek. Na kortach trawiastych Hiszpan potrafi grać i w niektórych latach osiągał naprawdę bardzo dobre rezultaty. W tym 2019 roku wygrał pięć spotkań a w trzech doznał porażki. Na Szlemie odprawił już Majchrzaka, Edmunda i Fabbiano.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Nie mniej jednak w tym starciu idę zdecydowanie w stronę o wiele wszechstronniejszego Gofiina, który rozgrywa kapitalny sezon na kortach trawiastych.

Goffin – Verdasco Typ: Goffin Kurs: 1.35 Bukmacher: STS

Nishikori – Kukushkin

Japończyk ma w swojej karierze mnóstwo zdobytych trofeów i zalicza się od wielu lat do najlepszych tenisistów świata.

Znakomity techniczny zawodnik, zawsze walczący do samego końca. Rok 2019 znakomicie został rozpoczęty. Pasmo zwycięstw jakie odnosił ten zawodnik może napawać optymizmem. W tym roku na swoim koncie Kei ma 27 wygranych spotkań i tylko 10 porażek. Na kortach trawiastych nie doznał jeszcze ani jednej porażki. W drodze do tego spotkania ogrywał na Wimbledonie takich zawodników jak: Monterio, Norrie i Johnson. W żadnym z tych pojedynków Japończyk nie stracił ani jednego seta.

Jego przeciwnikiem będzie Kukushkin – zawodnik pochodzący z Kazachstanu.W tym roku Mikhail na swoim koncie ma 17 zwycięstw i 16 porażek. Na kortach trawiastych Mikhail w tym roku rozegrał siedem spotkań z których cztery zakończyły się jego wygraną. Na Wimbledonie pokazuje się z bardzo dobrej strony. Odprawił już tutaj Isnera, Andujar i Struff. Prawdziwy sprawdzian nadejdzie dzisiaj z klasowym zawodnikiem.

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty uważam, że będzie to jednostronne spotkanie z którego górą bez większych problemów wyjdzie Kei.

Nishikori – Kukushkin Typ: Kei ( -5,5 ) Kurs: 1.52 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button