US OPEN: Linetty vs Sharma – 27 sierpnia (wtorek)

Jedno z wtorkowych spotkań podczas turnieju pań w US OPEN będzie to pojedynek pomiędzy Linetty, a Sharmą. Patrząc chociażby na ostatnie wyniki obu tych zawodniczek to ciężko uwierzyć, żeby Polka przegrała ten mecz.

Linetty vs Sharma

Linetty vs Sharma: Typ i analiza

Sharma obecnie zajmuje dziewięćdziesiąte czwarte miejsce w rankingu WTA, zaś Polka sklasyfikowana jest na pięćdziesiątej trzeciej pozycji.

Patrząc na wyniki obu tych zawodniczek na hardzie to bilans przedstawia się następująco; Astra 12/6 natomiast Magda 19/10.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Polka do najbliższego swojego spotkania przystąpi w bardzo dobrych humorach po tym jak wygrała turniej w New Yorku. Poza tym jej rywalka nic szczególnego w ostatnim czasie nie pokazuje” – pisze ekspert portalu typydnia.net.pl

Patrząc na występy Sharmy od Wimbledonu to największy swój sukces osiągała podczas turnieju w Cincinnati, gdzie udało się przejść przez eliminacje i zagrać w turnieju głównym, gdzie i tak odpadła już w pierwszej rundzie. Do tego było niewiele spotkań jakie wygrała, bo zwycięstwa nad Bolsovą czy Golubić jakoś nie są przekonuje.

Bonus za aktywność nawet do 500 PLN:

Magda natomiast po przeciętnych występach w San Jose, Toronto czy ten Cinccinatii zaprezentował się wyśmienicie przed tygodniem. Na pewno wygrana w New Yorku da jej większą pewność siebie, a do tego przystąpi niezywkle podbudowana i pewna siebie.

darmowy bonus na start. kod promocyjny BETONLINE

Sukces o tyle na pewno smakował lepiej, że musiała przechodzić przez eliminacje, żeby zagrać w turnieju głównym. Można powiedzieć, że od pierwszej rundy nie miała łatwych rywalek. Ponieważ kolejno mierzyła się z Kanepi, Sasnovich, Muchovą, Siniakovą oraz w finale z Giorgi. Umiała tam się podnieść mimo, że miała niekorzystny wynik jak chociażby 4-2 w trzeciej partii.

Polka miała blisko trzy dni na odpoczynek po tamtym występie. Jednak można być pewnym, że do tego meczu przystąpi jeszcze w nieco euforii po tamtym turnieju i będzie prezentowała solidny tenis od pierwszej piłki.

Spotkanie Sharma – Linette można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Sharma – Linette21.61STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button