Wygrywaj więcej. Kupony bez podatku u bukmachera LvBet.

Już w poniedziałek 15 lipca rusza kolejny turniej tenisowy na mączce w Uwag. Owszem zabraknie w nim czołowych zawodników z rankingu ATP, którzy to odpoczywają po Wimbledonie. Jednak z okazji tego turnieju bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Z tej promocji może skorzystać każdy typer, który to posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest w dniach od 15 do 21 lipca. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to zagranie kuponu, na którym to będę jedynie zdarzenia z turnieju w Umag!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Bukmacher LvBet dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez bukmachera, więc każdy typer ma wybór za jaką postawi kupon. Jednak należy pamiętać, że wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to operator automatycznie zwiększy wygraną o 14%!

Bonus 20 PLN na start u bukmachera LvBet!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera LvBet to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ operator już za samą rejestrację oferuje swoim graczom bonus w wysokosci 20 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.

Jednak to nie wszystko. Gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mógł liczyć na częste promocje i bonusy. Jak chociażby pakiet powitalny, gdzie to można uzbierać łącznie bonus do 1500 PLN!


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button