Pewniak z tenisa za dzisiaj na darmo: Stebe – Vesely – 15 lipca

Jedno z poniedziałkowych spotkań podczas turnieju w Umag będzie to konfrontacja pomiędzy Stebe, a Veselym. Nie da się ukryć, że faworytem tego boju ten ten drugi, który to nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraną.

Skuteczny i pewny typ na dzisiaj za darmo z tenisa

Skuteczny i pewny typ na dzisiaj za darmo z tenisa

Stebe owszem nie jest to anonimowy zawodnik, ale przez brak gry w ostatnim sklasyfikowany jest na odległej pozycji. Ponieważ zajmuje odległe miejsce w rankingu ATP. Zupełnie inaczej wygląda to po stronie Veselego, który to obecnie zajmuje sto dwudzieste czwarte miejsce w rankingu ATP.

Patrząc na spotkania obu zawodników w tym sezonie na mączce to również to wygląda niezwykle słabo po stronie tego pierwszego. Stebe w tym sezonie na tej nawierzchni zanotował dwie wygrane i sześć razy ponosi porażkę. Poza tym ten zawodnik praktycznie w tym sezonie nic nie wygrał. Vesley natomiast na clayu zanotował solidarnie dziewięć wygranych i tyle razy samo ponosił porażkę.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Ciężko jest uwierzyć w inny wynik podczas tego pojedynku niż zwycięstwo Veselego, który to znacząco przewyższa swojego rywala” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Patrząc na ostatnie pojedynki to również cięzko coś dobrego powiedzieć o grze Stebe, gdzie to jedynie w jednym z ITFów się zaprezentował przyzwoicie. W pozostałych pojedynkach odpadał w pierwszych rundach turniejów bądź też samych eliminacji. Dostał dziką kartkę w Wimbledonie, gdzie to przegrał wyraźnie z Opelką, zaledwie w jednym secie był wstanie powalczyć z rywalem. Przed tygodniem występował na kortach w Braunschweig, gdzie to w pierwszej rundzie przegrał już z Hearteisem, który dla większości jest anonimową postacią!

etoto freebet kod promocyjny
etoto freebet kod promocyjny

Vesely może również nie imponuje również wynikami, ale co istotne podczas ostatnich turniejów radził sobie lepiej. Do tego turnieju przystąpi w bardzo dobrym humorze. Po tym jak w Wimbledonie doszedł do trzeciej rundy. Prezentował się tam niezwykle solidnie. Zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak Zvarev czy CUevas na pewo dały mu większą pewność siebie, a poza tym urwał seta Paire.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%:

Poza tym Vesely na mączce jest dużo mocniejszym zawodnikiem od swojego rywala i bardziej doświadczonym. Nie można również zapominać, że Vesely dobre sobie radził na w minionych latach podczas tego turnieju, gdzie to dochodził do ćwierćfinału czy trzeciej rundy!

Reasumując, faworytem tego spotkania jest Vesely, który to nie powinien mieć tutaj większych problemów z wygraniem tego pojedynku.

Spotkanie Stebe – Vesely można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Stebe – Vesely21.31STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button